Neler Yeni

Karantina günlerinde kaliteli DİZİ/FİLM önerileri

LOST

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
keremogr
Merhaba Arkadaşlar, evde bi hayli sıkılmaya başladım ve izlemem gereken bir çok dizi ve filmi bitirdim. İzlediğim için mutlu olacağım vaktimi boşa harcamadığımı hissedeceğim kısacası beni kültürlendirecek film tavsiyeleri istiyorum. Arada kafa dağıtmak içinde biraz macera, aksiyon filmi de sıkıştırabilirsiniz. Hem herkes görmüş olur. Teşekkürler şimdiden.

Kopya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Mücahit
yıldızlararası
başlangıç

• Beğen
Reaksiyonlar: LOST

Mehmet Akif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
944
İsim
Mehmet Akif İnandı
Merhaba Arkadaşlar, evde bi hayli sıkılmaya başladım ve izlemem gereken bir çok dizi ve filmi bitirdim. İzlediğim için mutlu olacağım vaktimi boşa harcamadığımı hissedeceğim kısacası beni kültürlendirecek film tavsiyeleri istiyorum. Arada kafa dağıtmak içinde biraz macera, aksiyon filmi de sıkıştırabilirsiniz. Hem herkes görmüş olur. Teşekkürler şimdiden.
Asfaltın kralları
Oyuncular sağlam

xPanda

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
444
İsim
Emir
Instagram
emir.barik
Steam
emiradarbarik49
Facebook
emiradarbarik
Bu konu adı altında başka konulara göz atmanı tavsiye ederim şuan aktiflik az olduğu için fazla yorum yok ama diğer konularda 100lerce yorum var ordaki dizi ve filmlere bakabilirsin :) Benim önerim la case de papel ve teen wolf . türk yapımı olarak poyraz karayel - meleklerin aşkı - kuzey yıldızı

• Beğen

Yey_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Yunus emre
belki izlemişsindir ama
stanger things ve prison break izlemdiysen kaçırma derim

• Beğen

LOST

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
keremogr
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
belki izlemişsindir ama
stanger things ve prison break izlemdiysen kaçırma derim
Prison Break izlemedim. Stranger Things çok güzeldi. Teşekkür ederim.

LOST

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
keremogr
Bu konu adı altında başka konulara göz atmanı tavsiye ederim şuan aktiflik az olduğu için fazla yorum yok ama diğer konularda 100lerce yorum var ordaki dizi ve filmlere bakabilirsin :) Benim önerim la case de papel ve teen wolf . türk yapımı olarak poyraz karayel - meleklerin aşkı - kuzey yıldızı
Teşekkür ederim. Teen Wolf'u küçükken izlemiştim ve çok beğendiğim bir diziydi. La casa de papel'ide 2 gün önce bitirdim ve onuda beğendim sanırım beğenemediğim bir dizi veya film bulamayacağım ? ?

xPanda

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
444
İsim
Emir
Instagram
emir.barik
Steam
emiradarbarik49
Facebook
emiradarbarik
Teşekkür ederim. Teen Wolf'u küçükken izlemiştim ve çok beğendiğim bir diziydi. La casa de papel'ide 2 gün önce bitirdim ve onuda beğendim sanırım beğenemediğim bir dizi veya film bulamayacağım ? ?
Film Jumanji-Ölümcül deney serisi-Annabella 1-2-3 Korku :D -Korku Seansı- Avengers-Örümcek Adam- John Wick-Joker-Lucy-Yeşil yol ağlamak istiyorsan bire bir-Aamir Khan filmleri-Benim adım khan-Chennai express-Bodyguar(Salman Khan)- Karayip Korsanlar serisi- Iron man -Hızlı ve öfkeli serisi -Jackie chan filmleri-Evde tek başına serisi-deadpool-milyoner-Aman Tanrım (Jim carrey) Yeter mi :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,975
Üyeler
140,277
Son üye
suaragitartuta
Top Bottom