Neler Yeni

kararsızım

ThExtrem

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Enes Malik DEMİR
arkadaşlar ben 480 gb veya 1 tb ssd almak istiyorum şimdi size 2 sorum var :
1- hard disk olmasa sadece ssd olsa ben bilgisayarı çalıştırıp online ya da offline oyun oynayabilir miyim ?

2-ekranda gördüğünüz gigabyte B 450M S2H anakarta seçtiğim toshiba tr 200 480 gb takılır mı bu ikiliyi kullanan varsa [ yani gigabyte b450 anakartta kare şeklinde ( uzun ince dikdörtgen şekline olan değil ekrandaki gibi biraz daha kare gibi ) ssd kullanan varsa ]

ben ssd kare şeklinde olunca nereye takılağacını bulamadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

işte sistem bu arkadaşlar önerdiğiniz daha iyi bir işlemci varsa söyleyin en fazla 150 TL daha fazla olsun düşük model olmasın örneğin ryzen 3 1200 g çünkü düşük işlemciler fortnite ve apex vb. oyunları kaldırmaz...

yani ryzen 3 1200 g olmasın demek istedim :):);):);)

Ekler

• toplama.png
    toplama.png
    176.1 KB · Hit: 40
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Cemil Can YILDIZ
arkadaşlar ben 480 gb veya 1 tb SSD almak istiyorum şimdi size 2 sorum var :
1- hard disk olmasa sadece SSD olsa ben bilgisayarı çalıştırıp online ya da offline oyun oynayabilir miyim ?

2-ekranda gördüğünüz Gigabyte B 450M S2H anakarta seçtiğim toshiba tr 200 480 gb takılır mı bu ikiliyi kullanan varsa [ yani Gigabyte b450 anakartta kare şeklinde ( uzun ince dikdörtgen şekline olan değil ekrandaki gibi biraz daha kare gibi ) SSD kullanan varsa ]

ben SSD kare şeklinde olunca nereye takılağacını bulamadım

işte sistem bu arkadaşlar önerdiğiniz daha iyi bir işlemci varsa söyleyin en fazla 150 TL daha fazla olsun düşük model olmasın örneğin ryzen 3 1200 g çünkü düşük işlemciler fortnite ve apex vb. oyunları kaldırmaz...

yani ryzen 3 1200 g olmasın demek istedim :):);):);)
1-Evet
2-Hocam SSD sata ssdnin anakartla bir ilgisi yok sata kablosu ile anakarta bağlayacaksınız kasanızın ssd yuvası varsa ssdyi kullanabilirsiniz.

Top Bottom