Neler Yeni

Kargocuyu bekletmek .

mustafak0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
677
İsim
Mustafa
Bugün itopyayı aradım sistem hakkında konuştum kapatırken eleman dedi ki kargocu geldiği zaman kargoyu kontrol etmeden alınız pandemi dolayısıyla yoğunluğumuz var bu yüzden kontrol etmeden alınız 2 hafta(farklı bir zamanda demiş olabilir 2 haftayı salladım) içerisinde bir sorun yaşarsanız bize bildirebilirsiniz dedi müşteri temsilcisi . Böyle bir şey olabilir mi kargo geldiği zaman hasar var mı diye kontrol etmek hakkım değil mi böyle saçma bişey olabilir mi

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,723
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Bugün itopyayı aradım sistem hakkında konuştum kapatırken eleman dedi ki kargocu geldiği zaman kargoyu kontrol etmeden alınız pandemi dolayısıyla yoğunluğumuz var bu yüzden kontrol etmeden alınız 2 hafta(farklı bir zamanda demiş olabilir 2 haftayı salladım) içerisinde bir sorun yaşarsanız bize bildirebilirsiniz dedi müşteri temsilcisi . Böyle bir şey olabilir mi kargo geldiği zaman hasar var mı diye kontrol etmek hakkım değil mi böyle saçma bişey olabilir mi
da 2 yi aldığım zaman kargocu aşağı indirtmişti öyle almıştım kontrolde etmemiştim aşağıda paketi açamayacağım için eve gidince açmak zorunda kaldım:(
çok şükür bir sıkıntı olmadı

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
bekletin hakkınız var hiçbirşey yapamaz

Kimera

80+ Bronze
Kontrol etmek hakkınız ve yapmanız gereken bir eylem.

Ha oldu ki kontrol etmediniz ve bir sorun çıktı, o konuşmalar kayıt altına alınıyor.
Kayıtlardan bulunur ve sorununuz çözülür.

DiabLo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
639
İsim
Mehmet Özdemir
Sıkıntı çıkarsa iletişime geç onlarla

Petrichor

80+ Silver
Kontrol et hakkın

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,045
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
onu yapmak yerine sana şöyle bir şey önereyim kardeşim
,
kutuyu açarken video kaydı al bir sıkıntı çıkarsa her türlü kabl etmek zorundalar zaten ki ediyolar

gaming gecesinden jd monitör aldım kırık çıktı kanıtları yolladım yenisi geldi 3 hafta sonra

mustafak0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
677
İsim
Mustafa
iletişime geçince kargoyu teslim alırken kontrol etmeniz lazımdı diyecekler KLASİK
Evet bende bu durumu yaşayacağımı bildiğim için kargoyu kontrol etmeden almayacağım
Mesaj otomatik birleştirildi:

da 2 yi aldığım zaman kargocu aşağı indirtmişti öyle almıştım kontrolde etmemiştim aşağıda paketi açamayacağım için eve gidince açmak zorunda kaldım:(
çok şükür bir sıkıntı olmadı
Paketi açmak değil zaten kutunun dışında gözle görülür bir vuruk kesik vs şeyler için kargocunun uzattığı kağıda imza atmadan yada TCKN söylemeden kontrol etmek gerek. Sıkıntı çıkmaması iyi olmuş

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,723
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
Steam
#Samsunlu
Evet bende bu durumu yaşayacağımı bildiğim için kargoyu kontrol etmeden almayacağım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Paketi açmak değil zaten kutunun dışında gözle görülür bir vuruk kesik vs şeyler için kargocunun uzattığı kağıda imza atmadan yada TCKN söylemeden kontrol etmek gerek. Sıkıntı çıkmaması iyi olmuş
küçük olan kutu (ekran kartı bulunan kutu) hafif içine göçülmüştü ama bi sıkıntı olmadı

mustafak0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
677
İsim
Mustafa
küçük olan kutu (ekran kartı bulunan kutu) hafif içine göçülmüştü ama bi sıkıntı olmadı
İyi yırtmışsın vallahi bu ekran kartının ve kasanın kutusunun dışında o kargo firmasının poşeti olmuyor dimi

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,723
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
Steam
#Samsunlu
İyi yırtmışsın vallahi bu ekran kartının ve kasanın kutusunun dışında o kargo firmasının poşeti olmuyor dimi
bana 2 tane kutu geldi
kasanın kendi kutusu (kurulu olarak satın almıştım)
ve küçük kutuda ekran kartı ve diğerlerinin kutuları geliyor
bana sadece böyle geldi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,068
Üyeler
156,273
Son üye
yigitxrd
Top Bottom