Neler Yeni

Kargom tahmini ne zaman gelir

Mevsim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
348
İsim
Fettah Özalp
perşembe akşamı n11 den mouse sipariş ettim sipariş ettiğim günü saymaz isek 2. günü oluyor cuma günüde siparişiniz kargoya alındı mesajı geldi sizce tahminen ne zaman gelir
biz nerden bilelim diyenler gelmeden söyleyeyim n11den ilk siparişim her zaman oradan alışveriş yapan bilen arkadaşlar varsa tahminlerini yaza bilir

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
perşembe akşamı n11 den mouse sipariş ettim sipariş ettiğim günü saymaz isek 2. günü oluyor cuma günüde siparişiniz kargoya alındı mesajı geldi sizce tahminen ne zaman gelir
biz nerden bilelim diyenler gelmeden söyleyeyim n11den ilk siparişim her zaman oradan alışveriş yapan bilen arkadaşlar varsa tahminlerini yaza bilir
N11'lik durum kalmamış ortada. Diğer sitelerden alışveriş yaptığında kargolar kaç günde getiriyorsa yine o sürede gelir.

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,799
İsim
Abdullah Aydoğdu
Olayın n11 ile alakası yok kargo firmasıyla alakası var

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Yani kusura bakmayın da şu konuyu açmanın tek bir mantığı olabilir o da hayatında ilk defa kargo alıyorsan falan.. Yoksa hiçbir mantığı yok ya.

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1

Mevsim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
348
İsim
Fettah Özalp
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yani kusura bakmayın da şu konuyu açmanın tek bir mantığı olabilir o da hayatında ilk defa kargo alıyorsan falan.. Yoksa hiçbir mantığı yok ya.
bu konu yardım için açılmış kardeş bilen varsa yardımcı olsun diyorum diyecek birşeyin yoksa başka konulara, atar yapmaya gerek yok.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,624
Üyeler
140,675
Son üye
NovaNex
Top Bottom