Neler Yeni

Kargonuzu açarken videoya alıyor musunuz?

BJK10

80+
Bana gelen kargocular kodu isteyip sonra kargoyu verdikleri gibi gidiyorlar. Üründe bir sorun olsa tutanak tutturamam.

Ben de bu durumda fiyatı biraz yüksek kargoları açarken videoya alıyorum hiç durdurmadan. Siz de durum nasıl? Siz ne yapıyorsunuz?

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Bana gelen kargocular kodu isteyip sonra kargoyu verdikleri gibi gidiyorlar. Üründe bir sorun olsa tutanak tutturamam.

Ben de bu durumda fiyatı biraz yüksek kargoları açarken videoya alıyorum hiç durdurmadan. Siz de durum nasıl? Siz ne yapıyorsunuz?
Ben genelde müsade istiyorum kargoculardan. Koliyi açtıktan sonra ürünün ambalajında sorun yoksa öyle teslim alıyorum

Eraskel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Ahmet EFİL
Bundan sonra pahalı ürünlerde kuşkusuz alacağım kargoyla gelen televizyon kırık çıkmıştı uğraştırdı biraz iadesi ama THH gitmeden iade edebildim. Bir daha böyle bir hata yapmam sanırım.

zod1641

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Halit Berkutay Aydin

bütün kargolarıma yapıyorum

Armanc

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
496
İsim
Yusuf Armanc
Ben herifi önce içeri sokar, sonra onu bir yere oturtur ve telefonumu verip kameraya almasını isterim (benimki tuşlu ve kamerasız) ve gitmeden önce bir çay ikram edip yollardım.

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,097
İsim
Lokman Doğan
pahalı bi şeyse belki

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,397
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Yüksek fiyatlı bi urunalirsam şubeden teslim alıyorum. Onun dışında elektronik 1k üstü birsey olursa önce koliye bakarım alırken. Sonra açarken de videoya alırım.
Elektronik dışı direk açarım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ahmet
Sistem aldığımda adam "Bilgisayar mı abi?" diye sormuştu evet dedim bi aç bak istersen demişti kutu biraz hasarlı gibiydi ama gözle görülür bir şeyi yoktu adamıda sistemi kurana kadar bekletecek halim yoktu parçaları kontrol edip gönderdim. Kurulum aşamasında da videoya aldım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,163
Üyeler
156,443
Son üye
Khleodon
Top Bottom