Neler Yeni

kargoya verilen ürünün adresini değiştirme

yourt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
yourt
olayı anlatmam gerekmez ama merak edenler için anlatmaya gerek duydum kısa kesecegim. Çalıştığım yer evime baya uzak ve çalıştığım yerdeki 2 3 kişiyle ağır bir kavgaya giriştim. Yüzlerine bile bakmak istemiyorum. Lakin oraya 3 tane sipariş vermiştim kargoya verilmişler ve şansıma araya bayram girdi. Kargo şubesini arıyorum fakat bayram nedeniyle hizmet veremiyorlar. Bayramdan sonra rica etsem adres bilgisini değiştirebilirler mi acaba? Bu tarz durum yaşayanlar veya bilgisi olan var mı?

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
847
İsim
Kadir Efe Ulusoy
evet yapmıştım ben aras kargoda

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
847
İsim
Kadir Efe Ulusoy
cidden mi vallahi cok iyi olur benden nefret ediyorlar diye tahmin ediyorum pahalı bir kulaklık var içlerinde alıp geri vermezler
ben sıparıs adresını yanlıs gırmıstım klavye almıstım ve sabah dagıtımda getırdıler

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,592
İsim
MehmedVII
olayı anlatmam gerekmez ama merak edenler için anlatmaya gerek duydum kısa kesecegim. Çalıştığım yer evime baya uzak ve çalıştığım yerdeki 2 3 kişiyle ağır bir kavgaya giriştim. Yüzlerine bile bakmak istemiyorum. Lakin oraya 3 tane sipariş vermiştim kargoya verilmişler ve şansıma araya bayram girdi. Kargo şubesini arıyorum fakat bayram nedeniyle hizmet veremiyorlar. Bayramdan sonra rica etsem adres bilgisini değiştirebilirler mi acaba? Bu tarz durum yaşayanlar veya bilgisi olan var mı?
Geçen sene MNG kargoda yapmıştım o bahane ile kargo 2-3 gün geç gelmişti

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,592
İsim
MehmedVII

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
484
İsim
Ertuğrul Bolat
Dilersen kargo firmasını arayıp şubeden alacağını dağıtıma çıkmamasını işten ayrıldığınızı belirtebilirsiniz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
986,179
Üyeler
155,985
Son üye
ygtb
Top Bottom