Neler Yeni

Kasa fanı tavsiyesi istiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
ahmet burak kara
12 cm boyutlu egzoz kasa fanı arıyorum. Mevcut fanım çok ses yapmaya başladı. Sessiz olması ilk tercihim olur. Tavsiye edebilir misiniz?
RGB şart değil.

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
751
İsim
Baran Kut

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,216
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,208
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
751
İsim
Baran Kut
Paraya kıyarım diyorsan çek bir Noctua 😁
Mesaj otomatik birleştirildi:

Noctua NF-A12x25 PWM chromax.black.swap, Premium Sessiz Fan, 4-Pin (120 mm, Siyah) https://amzn.eu/d/9CjXT6v

Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
ahmet burak kara
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hala alamadım. Hiç mi indirime girmez yav bir ürün grubu.

Paraya kıyarım diyorsan çek bir Noctua 😁

Noctua NF-A12x25 PWM chromax.black.swap, Premium Sessiz Fan, 4-Pin (120 mm, Siyah) https://amzn.eu/d/9CjXT6v
1200 lira da bir fana vermesem iyi olur cidden :) Sonuçta dağlar tepeler fark etmeyecek birkaç cfm farka bin bira abartı bence.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,976
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

ruaF1912

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
ahmet burak kara
Sesi sıkıntı etmem diyorsanız alınır.
Şuanki fan ses yaptığı için arayıştayım. Sessizlik birinci kriterim şuan. Rahatsız edici değildir düyorsanız alabilirim yine de takıntılı değilim pek :)

siz kullanıyor musunuz ses durumu sizi rahatsız etti mi?

ruaF1912

80+ Bronze
Şuanki fan ses yaptığı için arayıştayım. Sessizlik birinci kriterim şuan. Rahatsız edici değildir düyorsanız alabilirim yine de takıntılı değilim pek :)

siz kullanıyor musunuz ses durumu sizi rahatsız etti mi?
Kullandım bu fanları baya bir süre, Daha sonra sessizlik daha önemli hale geldiği için, P12 pwm pst ile değiştirdim fanları. 0db özelliği ile kasa fanlarım 60C gelmeden çalışmıyor. Ama bu fanların genel üretilim amacı radyatör için olduğundan dolayı kasa fanı olarak tercih edilir mi size kalmış, CFM değeri pek iç acıcı değil ama sessizlik için değer bence.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,976
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113