Neler Yeni

Öneri KASA FANI YÜKSELTME [ARGB DEĞİL RGB]

Bafflegab

80+
Bütçe
400
Kasama hem soğutma performansı yüksek hem de RGB destekleyen 3 adet önde 1 tane de arkada egzoz fanı olarak ekleyeceğim 4 fan arıyorum. Altını çiziyorum anakartım ARGB desteklemiyor lütfen RGB önerilerinde bulunun. 4 fan toplamı 400TL’yi geçmezse de benim için alma olasılığı o kadar artar.
Şimdiden vakit ayırıp yazan herkese teşekkürler.

39121

80+ Gold
En İyi Cevap
8
Bence AliExpress üzerinden 10 dolar kuponla al.

39121

80+ Gold
En İyi Cevap
8

Bafflegab

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Hocam konu başlığına yazdım, mesajımda bir daha yazdım. ARGB değil RGB olsun diye. Lütfen dikkate alarak tavsiyede bulunur musunuz?

39121

80+ Gold
En İyi Cevap
8
Hocam konu başlığına yazdım, mesajımda bir daha yazdım. ARGB değil RGB olsun diye. Lütfen dikkate alarak tavsiyede bulunur musunuz?
Ben de dikkate alarak dedim zaten. :D Bu attıklarımın kendi kontrolcüsü var. Kumandayla kontrol edebiliyorsun.

Bafflegab

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben de dikkate alarak dedim zaten. :D Bu attıklarımın kendi kontrolcüsü var. Kumandayla kontrol edebiliyorsun.
Hocam biliyorum lakin AURA SYNC ile farklı bir aydınlatma sistemi kurdum. RGB, RGB diye altını çizmemin sebebi anakartım üzerinen AURA SYNC sistemine bağlayacak olmam.

39121

80+ Gold
En İyi Cevap
8
Hocam biliyorum lakin AURA SYNC ile farklı bir aydınlatma sistemi kurdum. RGB, RGB diye altını çizmemin sebebi anakartım üzerinen AURA SYNC sistemine bağlayacak olmam.

xsuperx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Gökhan Güngör
Kasama hem soğutma performansı yüksek hem de RGB destekleyen 3 adet önde 1 tane de arkada egzoz fanı olarak ekleyeceğim 4 fan arıyorum. Altını çiziyorum anakartım ARGB desteklemiyor lütfen RGB önerilerinde bulunun. 4 fan toplamı 400TL’yi geçmezse de benim için alma olasılığı o kadar artar.
Şimdiden vakit ayırıp yazan herkese teşekkürler.
9 adet gamepower kit var kumandalı hem anakart hemde kumanda üzerinden kontrol edebilirsiniz bi adet size argb rgb dönüştürücü kabloda veririm ısık hız mod olarak kontrol edilebiliyor uygun fiyattan veririm instegram bırakın faturalı garantili sıfır ürün

Top Bottom