Neler Yeni

Kasa Önerisi & Tavsiye

DeoNade

80+ Bronze
Arkadaşlar Merhaba;

Bilgisayar kasasını değiştireceğim. Aşağıda kendimce bir kaç bilgisayar kasasını beğendim ama soğutma anlamında ne olur bir fikrim yok. Şuan kullandığım bilgisayar kasasının linkinide aşağıya bırakacağım.
Psu olarak kötü bir psu kesinlikle değiştirmem şart sisteme bir zarar gelsin istemiyorum. Beğendiğim kasalar için hangisini uygun görürsünüz psu olarakta ne almam gerekir kasa için şuan 1.000 TL bütçe belirledim kafamda. Psu için bir bütçe belirlemedim en kötü biraz şuan kullandığım Psu'yu kullanıp daha sonrası için bir bütçe ayarlayıp yenileyeceğim. Görüş ve önerilerinizi bekliyorum. Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Şuan Kullandığım Bilgisayar Kasası

Beğendiğim Bilgisayar Kasaları

https://www.itopya.com/corsair-4000d-tempered-glass-beyaz-mid-tower-kasa/ ( Siyah modelini de çok beğendim.)

Phenoma

80+ Silver
Hepsi çok güzel ama sanki sonuncunun hava akışı diğerlerinden daha iyi gibi :)

DeoNade

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hepsi çok güzel ama sanki sonuncunun hava akışı diğerlerinden daha iyi gibi :)
Senin beğendiklerin arasında 4000d.
Benim önerim.
Birde kafama takılan bir soru şudur ki şuan kullandığım bilgisayar kasasının fiyatı neden bu kadar yüksek ? Powerboost okuduğum çoğu yazıda vb. sitelerde önerilmiyor. Psu olarakta önerilmiyor. Neden bu kadar fiyat konusunda yüksek ? Bu çelişkiyi anlamış değilim.

Top Bottom