Neler Yeni

Kasa Powerla Açılmıyor Dokununca Açılıyor

atensn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ahmet eren
Merhaba arkadaşlar, sorunum şu şekilde, bilgisayar çalışırken aniden kapanıyor tekrar powera bastığımda açılmıyor ama kasanın herhangi bir yerine dokununca powera basmadan çalışmaya başlıyor. Böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu? Problemin neden kaynaklandığını bulmaya çalışıyorum. Kafayı yemek üzereyim. Power Supply olabilir mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,115
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Merhaba arkadaşlar, sorunum şu şekilde, bilgisayar çalışırken aniden kapanıyor tekrar powera bastığımda açılmıyor ama kasanın herhangi bir yerine dokununca powera basmadan çalışmaya başlıyor. Böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu? Problemin neden kaynaklandığını bulmaya çalışıyorum. Kafayı yemek üzereyim. Power Supply olabilir mi?
Sistem ne

colosuss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ali Hacıkerimoğlu
Power tuşundan bahsediyorsun değil mi? tuşun olduğu kapağı sök kablonun gövdeye deyip değmediğini bi kontrol et orda sorun yoksa yinede bi kasanın her yerini gözden geçir gövdeye temas edem bir yer olup olmadığına bi bak

atensn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ahmet eren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Power tuşundan bahsediyorsun değil mi? tuşun olduğu kapağı sök kablonun gövdeye deyip değmediğini bi kontrol et orda sorun yoksa yinede bi kasanın her yerini gözden geçir gövdeye temas edem bir yer olup olmadığına bi bak
Gövde derken neresi tam anlamadım. Kasa tarafı mı

atensn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ahmet eren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gövde derken neresi tam anlamadım. Kasa taraf
Genel olarak iç dış fark etmez anakarttan veya bir yerden kopan kablo gövdeye kasaya yani değiyor temas oluşturuyor mu
Yok etmiyor

Top Bottom