Neler Yeni

Kasa temizlerken elektrikli süpürgenin zararı olur mu?

Canxkarax

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,260
İsim
Can
Süpürge biraz fazla güçlü sıkıntı olur mu?
Başka öneriniz var mıdır temizlemek için?

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
Süpürge biraz fazla güçlü sıkıntı olur mu?
Başka öneriniz var mıdır temizlemek için?
kasanın sadece tabanını temizle elektronik kısma (anakart, ekran kartı) çok yaklaştırmamaya çalış.

Canxkarax

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,260
İsim
Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kasanın sadece tabanını temizle elektronik kısma (anakart, ekran kartı) çok yaklaştırmamaya çalış.
elektronik kısımları neyle temizleyebilirm? Kuru bez vs pek fayda etmez diye düşünüyorum

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
elektronik kısımları neyle temizleyebilirm? Kuru bez vs pek fayda etmez diye düşünüyorum
onlara çok dokunmaman en mantıklısı olur. onlar hava üfleyerek temizlenmesi lazım ama sıcak hava üflememen lazım. yani saç kurutma makinesi olmaz. soğuk üfleyen fön makinesi varsa onunla hava tutabilirsin.

andires42

80+ Silver
Daha dün kasayı fişten çektim.Psu kablosunu da çıkardım yan yatırdım.Kapağını açtım. Fön makinesi soğuk ayarda son hızda tuttum içine tabanına tutuyorum bir toz bulutu,işlemci soğutucusu tutuyorum ayrı bir toz,PSU nun içinden ayrı bir toz kısaca nereye tutsam bir toz bulutu. İçindeki kablolara değmedikten sonra bir sakıncası yok hem de çok hızlı temizleme yöntemi. İçini silmeye gerek yok çok tozlu değilse. Dışını silin yeter.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
903,864
Üyeler
140,261
Son üye
BEARXX