Neler Yeni

Kasa Toz Temizliği Nasıl Yapılır?

equinoxx

80+ Bronze
Kasamın tozlanmaması için kullanmadığım süre boyunca ince hafif bir örtü ile üzerini örtüyorum. Günde toplasanız 4-5 saat kullanıyorum zaten. Odam 2 günde bir sürekli silinir, süpürülür. Cam, balkon sürekli açık olmaz. Ama anlamadığım şekilde kasa içi tozlanıyor. Bu tozu ne ile, nasıl temizleyebilirim?
image0 (4).jpeg

Jnwander

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,237
İsim
Kadir Tunç
Kuru bez ile diş fırçası kullanarak temizliyorum ben,çok bastırmamaya dikkat et.
En sonunda da saç kurutma makinesinin soğuk tarafı ile hava üflüyorum,temiz ve yeterli oluyor.
(Hava üflerken fan yapraklarını parmağınla tut dönmesinler)

Son düzenleme:

Musa Dinç

80+ Bronze
Fön makinesi ile oradaki tozları alabilirsin ama ev içinde değil balkonda vs yap bu işlemi.

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Kullanmadığın bir diş fırçasını al ( temiz ve kuru olduğundan emin ol) ve detaylıca nazikçe temizle

equinoxx

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kullanmadığın bir diş fırçasını al ( temiz ve kuru olduğundan emin ol) ve detaylıca nazikçe temizle
Kuru bez ile diş fırçası kullanarak temizliyorum ben,çok bastırmaya dikkat et.
En sonunda da saç kurutma makinesinin soğuk tarafı ile hava üflüyorum,temiz ve yeterli oluyor.
(Hava üflerken fan yapraklarını parmağınla tut dönmesinler)
Ekran kartının arka zemini için sorun olmaz değil mi? Bir ara kuru bez ile denediğimde bezi çekiyordu sürekli. Diş fırçası sorun yapar mı?

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ekran kartının arka zemini için sorun olmaz değil mi? Bir ara kuru bez ile denediğimde bezi çekiyordu sürekli. Diş fırçası sorun yapar mı?
zeminine yapma tabii ki önce üflemeli cihazla üfle sonrada kuru bezle nazikçe ovala

equinoxx

80+ Bronze

Jnwander

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,237
İsim
Kadir Tunç
Sarı Mutfak bezi değil de daha düz tabanlı,kıl bırakmayan bez tercih edin arka zemini temizlerken.
Mesela sana olmayan bir t-shirt'ün felan varsa onu kullanabilirsin.
Diş fırçasını dikkatli kullandığın sürece sorun yapmaz.

equinoxx

80+ Bronze
Sarı Mutfak bezi değil de daha düz tabanlı,kıl bırakmayan bez tercih edin arka zemini temizlerken.
Mesela sana olmayan bir t-shirt'ün felan varsa onu kullanabilirsin.
Diş fırçasını dikkatli kullandığın sürece sorun yapmaz.
Tamamdır, teşekkür ederim.

Juiclair0

80+ Silver
Kasamın tozlanmaması için kullanmadığım süre boyunca ince hafif bir örtü ile üzerini örtüyorum. Günde toplasanız 4-5 saat kullanıyorum zaten. Odam 2 günde bir sürekli silinir, süpürülür. Cam, balkon sürekli açık olmaz. Ama anlamadığım şekilde kasa içi tozlanıyor. Bu tozu ne ile, nasıl temizleyebilirim? Alıntıyı görüntüle
ben günde 10 saat oynuyorum cam pencere sürekli açık 2 haftada 1 temizlik yaparım ve kasanın yanındaki camı çıkardım. Geçen ssd eklemek için kucağıma aldım kasayı bi üfledim kanka ciğerlerime kadar toz doldu ölüyodum. Burdan anlatmak istediğim sakın içine üfleme

equinoxx

80+ Bronze
ben günde 10 saat oynuyorum cam pencere sürekli açık 2 haftada 1 temizlik yaparım ve kasanın yanındaki camı çıkardım. Geçen ssd eklemek için kucağıma aldım kasayı bi üfledim kanka ciğerlerime kadar toz doldu ölüyodum. Burdan anlatmak istediğim sakın içine üfleme
askdaslkdjaskld tamam kanka sağol

xxx78

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Salih Akpınar
Kasamın tozlanmaması için kullanmadığım süre boyunca ince hafif bir örtü ile üzerini örtüyorum. Günde toplasanız 4-5 saat kullanıyorum zaten. Odam 2 günde bir sürekli silinir, süpürülür. Cam, balkon sürekli açık olmaz. Ama anlamadığım şekilde kasa içi tozlanıyor. Bu tozu ne ile, nasıl temizleyebilirim? Alıntıyı görüntüle
Fanların marka modeli nedir ?

equinoxx

80+ Bronze
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,833
Üyeler
138,418
Son üye
hepsioylesine