Neler Yeni

Yardım KASA Yan Panel Temperli Cam Temizliği

taylansimdi

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,630
İsim
Taylan Şimdi
Arkadaşlar kasanın temperli camını nasıl temizlememiz lazım ? Siz nasıl temizliyorsunuz ? Hiç iz ve toz bırakmadan arkalı önlü neyle temizleyebilirim ? Mikrofiber bez ile kuru kuru silince bezden kasaya böyle minik kılcak bezin tüyleri yapışıyor iyice sinir oluyorum :ROFLMAO:

Özgürcan

80+ Silver
En İyi Cevap
1
cam sil bir de bez bu kadar kasmanıza gerek yok alt tarafı cam yani :d annene falan sorabilirsin daha tecrübeliler

taylansimdi

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,630
İsim
Taylan Şimdi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
cam sil bir de bez bu kadar kasmanıza gerek yok alt tarafı cam yani :d annene falan sorabilirsin daha tecrübeliler
Sirke ve su yapan var camsil yapan var şampuan ve su yapan var bir sürü şey okudum en doğrusu nedir bilmiyorum . Mikrofiber bezle silinmeyeceğini anladım bez kendinden iz bırakıyor cama. Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olsun diye yazdım benim için önemli bir konu çünkü

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Mikrofiber bezle kuru değil de biraz ıslatarak nemli silmeyi denedin mi? Ben kasanın camını da monitörü de öyle temizliyorum iz tüy vs. bırakmıyor. En temiz bulduğum yöntem bu hatta.

alpegetoptas06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
584
İsim
Alp Ege Toptaş
Gözlük bezi varsa on numara oluyor. Hatta bir de gözlük temizleyici sprey varsa tadından yenmez. Gözlükçülerden alabilirsin bazen hediye ediyorlar bazen satıyorlar ama genellikle bedavaya geliyor.

taylansimdi

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,630
İsim
Taylan Şimdi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mikrofiber bezle kuru değil de biraz ıslatarak nemli silmeyi denedin mi? Ben kasanın camını da monitörü de öyle temizliyorum iz tüy vs. bırakmıyor. En temiz bulduğum yöntem bu hatta.
Deneyeceğim hocam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
905,489
Üyeler
140,505
Son üye
radrhyme
Top Bottom