Neler Yeni

Çözüldü✓ Kasada Elektri̇k Çarpiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
İbrahim Halil Akkent
ÇÖZÜLDÜ : Arkadaşlar Tüm Sorun Uzatma Kablosu Olan Üçyol'daymis . Kasayı direkt olarak prize taktiğim da sorun ortadan kalktı fakat Üçyol a takınca tekrar aynı sorunla karşılaştım . Üçyol'u değiştirilen şuan

Arkadaşlar bilgisayari PC hocasınin Gg 6 AMD sistemini aldım. bilgisayarı aldığımdan beri elektrik çarpıyor ve kasayı kapattıktan sonra ekran kartında ve anakartın ışığı yanıyor ve tiz sesi geliyor ancak psü şalterini indirince bunlar sönüyor ve kapanıyor .Sorun Nedir ?

Son düzenleme:

MuratAbiGF Fedaisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,214
İsim
İlker
İlgilendiği Kategoriler
Ekipmanlar,Sistem Parçaları,Teknik ve Yazılımsal Sorunlar vb.
Instagram
ahmetkayaofficial01
Discord
Ahmetkaya#9513
Arkadaşlar bilgisayari PC hocasınin Gg 6 AMD sistemini aldım. bilgisayarı aldığımdan beri elektrik çarpıyor ve kasayı kapattıktan sonra ekran kartında ve anakartın ışığı yanıyor ve tiz sesi geliyor ancak psü şalterini indirince bunlar sönüyor ve kapanıyor .Sorun Nedir ?
Power suply sorunlu olabilir

Arslannn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
546
İsim
Muhammed yılmaz
Kablolarında temas olabilir bi bak

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,958
İsim
tümen dağ
Topraklama varmi evde

Kızagan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
PSU’da kaçak olabilir.

Reaper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
299
İsim
Celal Can
Aynısı bende de olmuştu. Önce elektrik çarpmaları ardında da yanık kokusu. Aslında PSU markam da oldukça iyi ve güvenilir bir markaydı ama işte elektronik aletlerde şans. Yanık kokusunu alınca direkt kapattım ve garantiye yolladım. Bir yerde sorun varmış, "ileriye dönük sıkıntı kesin yaratır" dediler, onarımını ya da değişimini yaptılar. Şükür ki bilgisayarın parçalarına zarar vermedi. İhmal etme direkt götür servis bir incelesin.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,705
Üyeler
158,168
Son üye