Neler Yeni

Kasam ısındığı için yanında ki camı çıkarttım sorun olur mu ?

COMANDANTE

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,282
İsim
Muhammed Talha Kuruçimen
Kasam gereğinden fazla ısınıyordu aslında ekran kartı 70 derece işlemci 60 derece yükte ama kasamın camlarına el değmiyordu sıcaktan bende bir tanesini çıkardım ve buz gibi oldu için yaz sıcakları bitene kadar açık kalsın diyorum sizce bir sorun olur mu

Utku Aydın

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,388
İsim
Utku AYDIN
Daha çok tozlanır onun dışında sorun olmaz

GryAsl

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,420
İsim
Güray
Yani sorun olsaydı zaten o camı oraya koymazlardı bence, geri takman daha mantıklı olacaktır kasanın içi savaş alanı değilse ya da kasan acayip dandik değilse. Ayrıca cam istediği kadar sıcak olabilir, ekran kartı üzerine de elini koyamazsın ne yapacaksın onu da mı sökeceksin? Ayrıca sıcaklıkların zaten gayet iyi. Boşu boşuna tozlanacak kasa.

gaclaruhgelio

80+ Bronze
Kasam gereğinden fazla ısınıyordu aslında ekran kartı 70 derece işlemci 60 derece yükte ama kasamın camlarına el değmiyordu sıcaktan bende bir tanesini çıkardım ve buz gibi oldu için yaz sıcakları bitene kadar açık kalsın diyorum sizce bir sorun olur mu
Arkadaşlar sineklik yaptıklarını söyledi istersenşz sizde yaparsınuz hem böcekten falan korur hemde tozdan

bartu35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Bartu
Yük altında aldığın dereceler gayet normal. O dereceler için camı çıkarıp tozlandırmaya değmez.

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Sisteme zararı olmaz ama insana zararı olur.

Rambo87

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dostum normal derece.
Cami cikardin anda. Tüm Airflow, hava akimi yok ettin.

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45

weiwuer

80+ Bronze
Aslında en iyisi. Ben sana bişey öneriyim mi manyak bi fikir bak. Kasanın ön arka yan alt üst her yerini sök knka. Sadece kasayı ayakta tutan çıtalar kalsın. E etrafına tülbent ger. Manyak fikir hem tozlanmaz hem de full hava akışı

COMANDANTE

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,282
İsim
Muhammed Talha Kuruçimen
Yani sorun olsaydı zaten o camı oraya koymazlardı bence, geri takman daha mantıklı olacaktır kasanın içi savaş alanı değilse ya da kasan acayip dandik değilse. Ayrıca cam istediği kadar sıcak olabilir, ekran kartı üzerine de elini koyamazsın ne yapacaksın onu da mı sökeceksin? Ayrıca sıcaklıkların zaten gayet iyi. Boşu boşuna tozlanacak kasa.
Şöyle diyeyim cama el vurulmuyor sucuk piserdi o derece
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yük altında aldığın dereceler gayet normal. O dereceler için camı çıkarıp tozlandırmaya değmez.
Ya içindeki parçalar serin ama kasa yanıyor sıcaktan el değmiyordu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aslında en iyisi. Ben sana bişey öneriyim mi manyak bi fikir bak. Kasanın ön arka yan alt üst her yerini sök knka. Sadece kasayı ayakta tutan çıtalar kalsın. E etrafına tülbent ger. Manyak fikir hem tozlanmaz hem de full hava akışı
Mantıklı ben bunu denerim

Mileven

80+ Silver
gayet güzel dereceler sen 30 derece falanmı beklıyorusn?

COMANDANTE

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,282
İsim
Muhammed Talha Kuruçimen
gayet güzel dereceler sen 30 derece falanmı beklıyorusn?
hayır derccelere lafım yok ama kasa aşırı sıcak oluyor el değmiyor cama hatta evdekiler gördü iyi cam catlamadi falan dediler o derece ısındı. Donanımların sıcaklığıyla sorunum yok kasanın içinde sıcak hava çıkamıyor onu çözemiyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,957
Üyeler
138,451
Son üye
Mirsadiq
Top Bottom