Neler Yeni

kasanın fan rgbleri yanmıyor

aldnvr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
alaaddin d
kendi topladığım kasanın rgbleri yanmıyor yardımcı olabilir misiniz fanlar dönüyo ama rgb yanmıyor boşta bi dişi girip var 3 girişi var biri kapalı onunla ilgili olabilir mi

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Mirhan Yalçın
led olsn?
Mesaj otomatik birleştirildi:

cha fan takılı sadece kasa fanlarıyla ilgili kablolardan
led fanını takmazsan bluethoothla mı güç çekecek dostum.

aldnvr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
alaaddin d
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
led fanını takmazsan bluethoothla mı güç çekecek dostum.
dostusu bende onu soruyorum yazmışım oraya bilsem sorar mıyım forumda senin gibi 3iq lar oldukça kimse ne bi şey öğrenebiliyo ne çözüm bulabiliyo

led olani taktin mi?
led kablosu çıkmadı direkt olarak front panel kablosu çıktı bütün onun bağlantısınız yaptım

Son düzenleme:

wuptie

80+
dostusu bende onu soruyorum yazmışım oraya bilsem sorar mıyım forumda senin gibi 3iq lar oldukça kimse ne bi şey öğrenebiliyo ne çözüm bulabiliyo

led kablosu çıkmadı direkt olarak front panel kablosu çıktı bütün onun bağlantısınız yaptım
kanka ustunde led yazan kucuk bir kablo olmasi lazim psu taraflarinda yada anakart taraflarinda olur genellikle bir kontrol et

aldnvr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
alaaddin d
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kanka ustunde led yazan kucuk bir kablo olmasi lazim psu taraflarinda yada anakart taraflarinda olur genellikle bir kontrol et
tamam kanka biliyorum o kabloyu ama o ayrı ayrı bu kablolar çıkmadı birleşikti kablolar

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Mirhan Yalçın

Anlatmak istediğim şeyi led kablolarını takmadan ışık gelmeyeceğini belirtim ufak bir şaka yaptım ne kadar garipsiniz yahu.

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Mirhan Yalçın
Top Bottom