Neler Yeni

kasanının ön paneli degistirilirmi/ baska panel satın alınıp takılabilirmi ?

swolxy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
bekir uruc
Bütçe
300
şuan bende vento mars 3x bir kasa var ve hava akışından pek memnun degilim kasa egzoz fandan çok az hava üflüyor ve yük altında ekran kartı 75 gpu 80 i görüyor.Bu kasaya ızgaralı açık bir ön panel satın alıp taktırabilirmiyim veya kasanın hava aksını nasıl arttırırım

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,137
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
o kasaya uygun üretilmiş ön ızgara alman gerekiyor 3d printer ile bazı kasalara yapan bir kaç yabancı gördüm ama internette hiç böyle bir satış görmedim. Birde kasanın ön tarafı metalse matkapla 4 veya 5mm ile bir sürü delik açarak hava akışını arttırabilirsiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

kasanın görseline bakmamıştım ön taraf cam sanırım kasaya özel yapılmış ayrı ön panel bulamadığınız sürece değiştirmek çok zor

MamiKK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
969
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, AnaKart, İşlemci
şuan bende vento mars 3x bir kasa var ve hava akışından pek memnun degilim kasa egzoz fandan çok az hava üflüyor ve yük altında ekran kartı 75 gpu 80 i görüyor.Bu kasaya ızgaralı açık bir ön panel satın alıp taktırabilirmiyim veya kasanın hava aksını nasıl arttırırım
Daha önce abdullah abi videosunu çekmişti, yapan var bi fiyat almakta fayda var

Açıklamadı ki linke tıklayınca bende instagram sayfasına gitmiyor, sendede öyleyse link bırakıyorum

Mesh bi panel yaptırıp üstüne fanları değiştirebilirsiniz, bende sharkoon tk4 var bende memnun değilim mesh panel için fiyat sordum dönüş bekliyorum

Top Bottom