Neler Yeni

KASAYI ALDIM | 1800 TL Bandında Tercihen Beyaz Kasa Önerisi

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,598
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
Bu kasanın içinden çıkan fanlar molex mi? Kasanın fan hızı anakart yazılımından kontrol edilmiyor anladığım kadarıyla hızı hep sabit değil mi?

Abevallayoh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Ali
Bu kasanın içinden çıkan fanlar molex mi? Kasanın fan hızı anakart yazılımından kontrol edilmiyor anladığım kadarıyla hızı hep sabit değil mi?
Molex çöp fanlar fan değişmen gerek ama kasa mükemmel

Abevallayoh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Ali
Bu paraya daha iyisi yok gibi anladığım kadarıyla
Gerçek anlamda genişlik desteklediği sıvı ekran kartı boyutu hava akışını göz önüne alırsak altrenatifi yok bu fiyatlarda bayadır kullanıyorum

Ekler

• KASA.jpg
    KASA.jpg
    63.9 KB · Hit: 15

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,598
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
Gerçek anlamda genişlik desteklediği sıvı ekran kartı boyutu hava akışını göz önüne olursak altrenatifi yok bu fiyatlarda bayadır kullanıyorum
Peki içinden çıkan molex fanların rgb renkleri anakarttan kontrol ediliyor mu yoksa kumandası falan mı var o renk olayı nasıl ayarlanıyor

Abevallayoh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Ali
Peki içinden çıkan molex fanların rgb renkleri anakarttan kontrol ediliyor mu yoksa kumandası falan mı var o renk olayı nasıl ayarlanıyor
anakart desteği varsa ediliyor sanırım çünkü hepsi molex ve sadece 1 fanda 3 pin vardı galiba tam hatırlamıyorum ben hiç kullanmaadan söktüm

Ysuflix

80+ Gold
molex hocam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ediliyor 3 pin çıkış var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu paraya daha iyisi yok gibi anladığım kadarıyla
kesinlikle ileride bende fanları değiştirmeyi düşünüyorum ama şuanlık beklentimi karşılıyor aşırı bi sesi de yok memnunum yani

Top Bottom