Neler Yeni

Kasayı monitöre bağladım ama ekran gelmiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Fatih
Yeni sistem topladım bi kaç gğm önce kasayı kurdum ekran kartından hdmi kablosu ile monitöre bağladım ama
Ekran gelmiyo. Monitör olarak LS43BM700UPXUF 43" 106 Ekran 4KUltra HD Smart LED Monitör kullanıyım dedim zaten rekabetçi oyunlar oynamıycam. Ramleri falan söküp yeniden taktım yinede düzelmedi sizce sorun nedir?

eren28tr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,011
İsim
eren kılıçoğlu
Yeni sistem topladım bi kaç gğm önce kasayı kurdum ekran kartından hdmi kablosu ile monitöre bağladım ama
Ekran gelmiyo. Monitör olarak LS43BM700UPXUF 43" 106 Ekran 4KUltra HD Smart LED Monitör kullanıyım dedim zaten rekabetçi oyunlar oynamıycam. Ramleri falan söküp yeniden taktım yinede düzelmedi sizce sorun nedir?
Tam olarak sistemin nedir.

eren28tr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,011
İsim
eren kılıçoğlu
Hocam işlemcinide söylermisin bı tam olarak yazmamışsın sistemi

xanax

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hakan İyisaraç
Anakartta bi uyarı ışığı yanıyor mu

yalnızbiri01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
522
İsim
muhammed samet
belki güç tuşuna basmamışsındır

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Fatih
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Fatih
Ram soketini ve Rami silgi yada kuru bez ile dikkatlice temizle dene birde
Valla usta denedim bi değişiklik olmadı monitörle alakalı olabilir mi masaüstü monitör mü almalıyım kafam çok karışık kaç ay çalıştım bilgisayarı almak için canımı çok sıkıyo

Top Bottom