Neler Yeni

Kaspersky Plus'un deneme sürümü bittikten sonra ücretsiz sürüme geçmiyor

IReaper

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Reaper
Yukarıda yazdğım gibi Kaspersky ücretli deneme sürümnü kullanıyordum baktım ki deneme sürümünün bitmesine bir gün kalmış bende Kaspersky Plus kaldırdım Free sürümünü indirdim fakat hesabıma girdiğimde hata veriyor deneme sürümünü kullanmışsınız diyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

aldığım hata tam olarak bu şekilde

Ekler

• Ekran görüntüsü 2024-07-10 083629.png
    Ekran görüntüsü 2024-07-10 083629.png
    45 KB · Hit: 28

Danke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
259
İsim
Yunus
Bence gerek yok Windows defender yeterli Şirket veya önemli bir işiniz yok ise

IReaper

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Reaper
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bence gerek yok Windows defender yeterli Şirket veya önemli bir işiniz yok ise
bu işin bencesi mencesi olmaz defender gösterildiği teslterde iyi bir antivirüs değil eğer bilinçli bir kullanıcıysanız ve riskli sitelere,dosya indirmelere girmiyorsanız evet defender yeterli . ama azda olsa nadiren de olsa riskli sitelere ziyaret ediyorsanız ve bu sitelerden dosya indirmeler yapıyorsanız kesinlikle gerekli antivirüs

Danke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
259
İsim
Yunus
Korsan indirip anti-viruse güvenmek ahah bilgisayarinde virusler bilardo oynuyorlar

IReaper

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Reaper
Korsan indirip anti-viruse güvenmek ahah bilgisayarinde virusler bilardo oynuyorlar
hocam merak etmeyin ben sizin gibi korsan uygulamayı microsoft defender taratım kurmuyorum. 4 farklı antivirüs ki bunlarda pc içi en iyi antivirüsler(kaspersky,malwarebytes,eset,defender,norton) ayrıyeten virüs totalde taratıyorum

korsan program çok nadiren indiriyorum ve indirdiğimde de önlemlerimi alıyorum

Danke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
259
İsim
Yunus
Dostum o an tarafında virus olmaması demek virus olmadığı anlamına gelmiyor uygulama sonradan kendisi virusu indirir çitir atar eğer önemli kredi kartı btc cüzdan gibi şeylerini kesinlikle kayıt etme bence o bilgisayardan internet alışverişi yapma

hocam merak etmeyin ben sizin gibi korsan uygulamayı microsoft defender taratım kurmuyorum. 4 farklı antivirüs ki bunlarda pc içi en iyi antivirüsler(kaspersky,malwarebytes,eset,defender,norton) ayrıyeten virüs totalde taratıyorum

korsan program çok nadiren indiriyorum ve indirdiğimde de önlemlerimi alıyorum
Taratman bir işe yaramaz ki

IReaper

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Reaper
Dostum o an tarafında virus olmaması demek virus olmadığı anlamına gelmiyor
doğru diyorsunuz fakat bazen çok mecburen indirmek zorunda kalıyorum ücretli sürümleri pahalı geliyor. pc de bu arada çok özel bilgiler yok internet alışverişi gibi riskli şeyleri bu pc den yapmıyorum

Taratman bir işe yaramaz ki
ne işe yarar o zaman?

Son düzenleme:

Danke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
259
İsim
Yunus
Sana bir örnek anlatacağim çok popüler bir ad blocker uygulaması yüzde 100 güvenli daha sonra o uygulama satıldı günceleme ile o uygulama casus virus uygulamasına çevirdiler milyonlarca kişinin bilgi kredi kartı ne varsa çaldılar

Tavsiye olarak bence steam ofline hesap al 3 oyun 50 tl korsandan iyidir ama senin bileceğin iş yada hiç anti-virus kullanma

doğru diyorsunuz fakat bazen çok mecburen indirmek zorunda kalıyorum ücretli sürümleri pahalı geliyor. pc de bu arada çok özel bilgiler yok internet alışverişi gibi riskli şeyleri bu pc den yapmıyorum

ne işe yarar o zaman?
Bilinçli olmak ve biraz şans. Yani eğer gidip korsan oyun, müzik, program indiren biriyseniz forumlarda kısaltılmış linklere tıklıyorsanız, beklemediğiniz mailleri açıyorsanız sizi hiçbir şey koruyamaz. Günümüzde 1 teknik hack olayı oluyorsa 9 tane sosyal mühendislikle oluyor. Bu antivirüsler de o bir tekniğin yüzde 50'sini belki görür iyimser tahmin. Yakalamasın için taratılan dosya vb'nin "MERHABA BEN VİRÜSÜM" seviyesinde olması lazım.

Top Bottom