Neler Yeni

kedimin bacağı kırıldı tedavi için barınağa verdim

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Yusuf yasir yıldız
kedimin bacağı kırıldı paramız yos barınağa verdik orda iyileşip gene sahiplenebilirmiyim konyadayım

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,185
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Aslında direkt niyetini söyleyip rica etseydin belki yine yardımcı olacaklardı. Devletin barınakları ücretsiz diye biliyorum ben de tekrar gidip alabilirsiniz.

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
kedimin bacağı kırıldı paramız yos barınağa verdik orda iyileşip gene sahiplenebilirmiyim konyadayım
Kuzenimin köpeğine araba çarpmış onu da alıp devlet barınağına götürmüşler kırık bacağını sarıp bırakmışlar gidip aldı köpeğini veteriner'de 800 TL'ye tedavi ettirdi. (2-3 yıl olmuştur şimdi fiyatları daha uçmuştur)
Her barınak aynı mı orası tartışılır ama pek ilgili olmadıklarını söyleyebilirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,186
İsim
Murat Orhan
Hocam hayvan sahipleniyorsaniz adam gibi veterinere gidip masrafını karşılayın. Hayvan sahipleniyorsaniz bunları göze almak zorundasınız. Barınakta alacaklar bacağını sarıp bi kafese atacaklar çişini kakasını bile temizlemeyecekler. Barınaklar korkunç yerler benim gördüklerimi görseniz birdaha asla gitmezsiniz. Kedinizi uyutmadan veya ormana atmadan alın ve derhal veterinere getirin. Kedilerin ayaklarını sarıp kafes tedavisi uyguluyorlar en uygun yollu olarak. Cok kötü bir kiriksa platine kadar gider

MehmetV2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,070
İsim
Mehmet emre börekçi
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Yusuf yasir yıldız
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam hayvan sahipleniyorsaniz adam gibi veterinere gidip masrafını karşılayın. Hayvan sahipleniyorsaniz bunları göze almak zorundasınız. Barınakta alacaklar bacağını sarıp bi kafese atacaklar çişini kakasını bile temizlemeyecekler. Barınaklar korkunç yerler benim gördüklerimi görseniz birdaha asla gitmezsiniz. Kedinizi uyutmadan veya ormana atmadan alın ve derhal veterinere getirin. Kedilerin ayaklarını sarıp kafes tedavisi uyguluyorlar en uygun yollu olarak. Cok kötü bir kiriksa platine kadar gider
sokakta baktığım kedi yani orda kalsın bugün bakmaya gidcem durumu kötüyse alıp gelicem teşekkür ler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,939
Üyeler
138,447
Son üye
Ladex
Top Bottom