Neler Yeni

Kedimin Patisinde Bir Gariplik Var

Yasin / EsquaReD

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Yasin
Arkadaşlar kedim dün bütün gün çok durgundu. Normalde uyur uyanınca da durmadan koşturur oyun oynar kendi halinde. Bugün sabah yemek yedirirken farkettim sol ön patisini yalayıp duruyordu. Bi gariplik sezdim izlemeye başladım. Uyurken patilerini karşılaştırdım ve sol ön patisi diğer patisinden hayli büyüktü. Böyle şişmiş gibi duruyordu. Acı çekiyormu diye biraz kontrol ettim şişkinliği tepki falan vermedi. Bilen arkadaşlar var mı bu nedir kedi besleyenlerden yardım rica ediyorum.

Aware

80+ Silver
Veterinere gitseniz daha doğru bilgi almaz mısınız ? İşi bilenine sorsanız hani ?

Yasin / EsquaReD

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Yasin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Veterinere gitseniz daha doğru bilgi almaz mısınız ? İşi bilenine sorsanız hani ?
Thats Amazing Bunu nasıl düşünemedimo.O2
Veterinerden önce belki burada bilen vardır diye düşündüm. Çünkü kontrol ettiğimde acı çekiyoya benzemiyor kedimin patisi.

Aware

80+ Silver
Hocam kedisi olan kaç kişi var ? Olsa bile bu durumu yaşayan kaç kişi var ? Veteriner kişi sayısıyla beraber max 20 kişi vardır onların bunu görme ihtimali daha da düşük anlayamıyorum vallahi her sorusunu buraya yazanı .

Faristod

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,088
İsim
Arda Aydın
Veterinere gitmen şart pazar günleri de açık oluyorlar diye biliyorum. Kedi bakmış biri olarak bir iki tahminde bulunabilirim. Biryere çıkarken veya inerken ters bi hareket yapıp incitmiş ve şişmiş olabilir. Patisini iki parmağınla bastırdığında eğer acıyorsa bir an önce veterinere gitmelisin. Eğer çok acımıyorsa yarını bekle belki düzelebilir anlık bir şey olabilir bilemem. Yarın da düzelmezse veterinere kesin git

Yasin / EsquaReD

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Yasin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Veterinere gitmen şart pazar günleri de açık oluyorlar diye biliyorum. Kedi bakmış biri olarak bir iki tahminde bulunabilirim. Biryere çıkarken veya inerken ters bi hareket yapıp incitmiş ve şişmiş olabilir. Patisini iki parmağınla bastırdığında eğer acıyorsa bir an önce veterinere gitmelisin. Eğer çok acımıyorsa yarını bekle belki düzelebilir anlık bir şey olabilir bilemem. Yarın da düzelmezse veterinere kesin git
Valla dostum kedi zaten bir yerlerden zıplarken falan zor zıplıyor. İlk geldiğinde de böyleydi. şuan 3,5 aylık koltuğa falan zıplarken 2-3 defa deniyor öyle çıkabiliyor :D
Dediğin şekilde kontrol ettim herhangi bir acı tepkisi vermedi. Az önce yine bi koşuşturdu oyun falan oynadı. Benim tahminim balkonumuzda ıhlamur falan vardı onların içine atlıyordu sürekli oradan böcek falan ısırdı veya arı soktu. Bekleyeceğim biraz baktım geçmiyor en son veterine götürürüm.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,928
Üyeler
140,272
Son üye
ozata
Top Bottom