Neler Yeni

Kendi Discord Botumu Yazdım: BÖRÜ

SarsoDev

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ahmet Yılmaz
Selamlar. Uzun süredir üzerinde çalıştığım ve yaklaşık 3 aydır aktifliğini devam ettiren, yakın zamanda Top.GG tarafından tanıtım onayı alan botum BÖRÜ'yü sizlere tanıtmak isterim.

Söylemekte fayda var, henüz Dashboard sistemiyle yönetilemiyor. Sadece komutlar ile yönetiliyor.

BÖRÜ Nedir?

BÖRÜ yeni nesil sistemler ele alınarak geliştirilmiş bir guard (bekçi) botudur. Botum açık kaynak kodlu değildir. Discord.JS v12.5 modülü temel alınarak oluşturulmuştur. Botta kod isim sürüm sistemi uygulanmaktadır. Yani her sürümün bir adı vardır. Örneğin; v0.5.0 AYDAKAR. Kod isimler her 5 ana sürümde bir değişime uğrar. Yani sürüm v0.10.0 olduğunda sürüm ismi değişecektir. Çok yakında (20 Ekim 2021) bota büyük bir güncelleme yayınlanacaktır. Güncelleme yayınlandıktan sonra konuda ekleme olacaktır.

Botumu sunucularınıza ekleyerek bana destek olabilirsiniz. Şimdiden herkese teşekkür ederim :)

Eğer botta bir hata tespit edersiniz !hata yazarak bana bildirebilirsiniz (Kullanım Örneği; !hata Botun bu özelliği düzgün çalışmıyor. Düzletilmeli)

Botun Yardım Menüsü geliştirme aşamasındadır

BÖRÜ Komutları Şu Şekildedir;

Ekran görüntüsü 2021-10-19 200122.png

BÖRÜ'yü Sunucularınıza Davet Edin; BÖRÜ

unknownuser

80+ Bronze
En İyi Cevap
4
2016'dan beri Börü adlı bir Private sunucumuz var. Çok komiğime gitti hocam.

SarsoDev

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ahmet Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2016'dan beri Börü adlı bir Private sunucumuz var. Çok komiğime gitti hocam.
Her türlü yanıta eleştiriye açığım :) BÖRÜ botunu geliştirirken açıkçası isim konusunda herhangi bir araştırma yapmadım. Hoşuma gitti ve botun ismi bu olmalı dedim. Çok derin düşünülmüş bi isme sahip değil fakat piyasada tanınmış BÖRÜ ismindede bot bulunmamakta. Bu yüzden BÖRÜ ismini tercih ettim

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
İyiymiş

DOKTOR🥼

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,015
İsim
Resad
Instagram
resad.sadiqov29
Steam
Authority6655
Selamlar. Uzun süredir üzerinde çalıştığım ve yaklaşık 3 aydır aktifliğini devam ettiren, yakın zamanda Top.GG tarafından tanıtım onayı alan botum BÖRÜ'yü sizlere tanıtmak isterim.

Söylemekte fayda var, henüz Dashboard sistemiyle yönetilemiyor. Sadece komutlar ile yönetiliyor.

BÖRÜ Nedir?

BÖRÜ yeni nesil sistemler ele alınarak geliştirilmiş bir guard (bekçi) botudur. Botum açık kaynak kodlu değildir. Discord.JS v12.5 modülü temel alınarak oluşturulmuştur. Botta kod isim sürüm sistemi uygulanmaktadır. Yani her sürümün bir adı vardır. Örneğin; v0.5.0 AYDAKAR. Kod isimler her 5 ana sürümde bir değişime uğrar. Yani sürüm v0.10.0 olduğunda sürüm ismi değişecektir. Çok yakında (20 Ekim 2021) bota büyük bir güncelleme yayınlanacaktır. Güncelleme yayınlandıktan sonra konuda ekleme olacaktır.

Botumu sunucularınıza ekleyerek bana destek olabilirsiniz. Şimdiden herkese teşekkür ederim :)

Eğer botta bir hata tespit edersiniz !hata yazarak bana bildirebilirsiniz (Kullanım Örneği; !hata Botun bu özelliği düzgün çalışmıyor. Düzletilmeli)

Botun Yardım Menüsü geliştirme aşamasındadır

Alıntıyı görüntüle

BÖRÜ'yü Sunucularınıza Davet Edin; BÖRÜ
Hocam guzelde ismi neden ozendiniz acaba

SarsoDev

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ahmet Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Neden bu isim mesela
İsim hakkında derin bi araştırmada bulunmadım. Güvenlik botu yazmak planımdaydı. Discord bot camiasında BÖRÜ isminde başka bi bot bulunmadığını gördüm. Bende bu ismi seçtim

Whattyu

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Bu alanda çok fazla discord botu varken işin çok zor

Discord.JS v12.5 modülü temel alınarak oluşturulmuştur
Djs v13.2.0 varken v12.5.3 kullanmak ...
Botta kod isim sürüm sistemi uygulanmaktadır. Yani her sürümün bir adı vardır. Örneğin; v0.5.0 AYDAKAR. Kod isimler her 5 ana sürümde bir değişime uğrar. Yani sürüm v0.10.0 olduğunda sürüm ismi değişecektir
Gereksiz bence
henüs -> henüz olarak düzeltebilirsin
klasik türk başlangıç dc botu

+++ slash komutları yok çok büyük eksi

SarsoDev

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ahmet Yılmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu alanda çok fazla discord botu varken işin çok zor

Djs v13.2.0 varken v12.5.3 kullanmak ...

Gereksiz bence

henüs -> henüz olarak düzeltebilirsin
klasik türk başlangıç dc botu

+++ slash komutları yok çok büyük eksi
Eleştiri için teşekkürler. İlk olarak Discord.JS 12.5 modülü temel alındı dedim. 20 Ekim tarihindeki güncellemeyle beraber 13 yapısına geçilecektir. İkincisi Sürüm isimleri tamamen eğlence amaçlıdır sizin için gereksiz gelmiş olabilir. Üçüncüsü yazım yanlışını gösterdiğiniz için teşekkürler. Dördüncüsü ben şu ana kadar hiç bir başlangıç botunda kayıt sistemi, doğrulama sistemi, capslock engelleyici, yapay zeka kullanılmış küfür engel sistemi ve sunucu kurma komutu görmedim bu komutların hepsi benim botumda bulunmakta. Ve son olarak slash kullanımı kalkacaktır geliştirme aşamasında olduğunu belirtmiştim. Yeniden eleştiriniz için teşekkür ederim. Herkese botumu beğendiremeyebilirim ve biriside siz oldunuz

Whattyu

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dördüncüsü ben şu ana kadar hiç bir başlangıç botunda kayıt sistemi, doğrulama sistemi, capslock engelleyici, yapay zeka kullanılmış küfür engel sistemi ve sunucu kurma komutu görmedim bu komutların hepsi benim botumda bulunmakta.
Discord kullandığınıza emin misiniz ? araştırırsanız zaten çok fazla bulabilirsiniz

1634664991365.png

ve

unknownuser

80+ Bronze
En İyi Cevap
4
şu ana kadar hiç bir başlangıç botunda kayıt sistemi, doğrulama sistemi, capslock engelleyici, yapay zeka kullanılmış küfür engel sistemi ve sunucu kurma komutu görmedim bu komutların hepsi benim botumda bulunmakta.
2018 Ocak gibi piyasaya sürseydiniz bu botu Discord.JS 9 - 10 ile evet dediğiniz doğru olurdu ama şuanda en basic botta bile bu özellikler var ve dedikleriniz üst düzey korumalar/özellikler değil.

Alıntıyı görüntüle
Çok göz yorucu, embed içeriğini sayfalara bölün ve emojilere tıklayarak sayfa ilerletmeyi kodlayın. Daha sade bir tasarım ile daha fazla verim alabilirsiniz.

SarsoDev

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ahmet Yılmaz
Discord kullandığınıza emin misiniz ? araştırırsanız zaten çok fazla bulabilirsiniz

Alıntıyı görüntüle
ve
Top.GG üzerinden aratınca çıkmamamsı konusunu çözebilmiş değilim fakat bot ekli gözüküyor

2018 Ocak gibi piyasaya sürseydiniz bu botu Discord.JS 9 - 10 ile evet dediğiniz doğru olurdu ama şuanda en basic botta bile bu özellikler var ve dedikleriniz üst düzey korumalar/özellikler değil.

Çok göz yorucu, embed içeriğini sayfalara bölün ve emojilere tıklayarak sayfa ilerletmeyi kodlayın. Daha sade bir tasarım ile daha fazla verim alabilirsiniz.
Herhangi bir üst düzey özellik olduğundan bahstemedim fakat bu işe yeni başlayan kişilerin böyle sistemler yazdığını hiç görmedim. Yardım menüsü geliştirme aşamasındadır sistem bu şekilde gözükmekte

Ekler

• Ekran görüntüsü 2021-10-19 204215.png
    Ekran görüntüsü 2021-10-19 204215.png
    372.8 KB · Hit: 30
  • Ekran görüntüsü 2021-10-19 204428.png
    Ekran görüntüsü 2021-10-19 204428.png
    39.3 KB · Hit: 28
Top Bottom