Neler Yeni

Kendi IMEI Numaramı Yurt Dışı Telefona Atabilir Miyim?

ssuiton

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Rıfat Demir
Elimde eski bir Samsung var J7 olması lazım. Yurt dışı IPhone 12 ya da 13 almayı düşünüyorum. Yurt dışı telefona kendi imei numaramı aktarabilir miyim?

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Furkan Görür
iphone a imei aktarma vs. yok. iPHONE için tek yapacağın şey imei kayıtlı olur ama imei uzatma var.

3 yıldır kapanmadan 13 pro max kullanan arkadaş var. Şuan dada 2 ay uzatma var mesela 300-400tl.

Ayrıca yurt dışı 12 ve 13 alırsan sıfır değildir bilgin olsun. Şuan 14 pro max kapalı kutu bile sıfır değil toplama oluıyor.

ssuiton

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Rıfat Demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
iphone a imei aktarma vs. yok. iPHONE için tek yapacağın şey imei kayıtlı olur ama imei uzatma var.

3 yıldır kapanmadan 13 pro max kullanan arkadaş var. Şuan dada 2 ay uzatma var mesela 300-400tl.

Ayrıca yurt dışı 12 ve 13 alırsan sıfır değildir bilgin olsun. Şuan 14 pro max kapalı kutu bile sıfır değil toplama oluıyor.
Uzatmayı nereden yapabilirim? Ve tanınan 4+4 ayın üstüne oluyor mu?
İkinci el olduğunu biliyorum zaten.

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Furkan Görür
Uzatmayı nereden yapabilirim? Ve tanınan 4+4 ayın üstüne oluyor mu?
İkinci el olduğunu biliyorum zaten.
evet 4+4 bittikten sonra uzatabiliyorsun. Bu yıl 2 ay uzatma var yani 2+2 ile yılı tamamlarsın.

ssuiton

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Rıfat Demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
evet 4+4 bittikten sonra uzatabiliyorsun. Bu yıl 2 ay uzatma var yani 2+2 ile yılı tamamlarsın.
Yıldan yıla değişiyor yani. Uzatmayı kendim satın alabiliyor muyum yoksa telefoncuya vs. gitmem gerikiyor mu?

Hocam telefonu sıfırladığımız zaman süre uzuyordu. Hala aynı mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben geçerli diye biliyorum

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Furkan Görür
Hocam telefonu sıfırladığımız zaman süre uzuyordu. Hala aynı mı?

Ben geçerli diye biliyorum
hayır şuan uzatmanın tek yolu 2 ay o da benim tanıdıgım yerlerde 250-350tl telefoncularda 800-1000tl.

Yıldan yıla değişiyor yani. Uzatmayı kendim satın alabiliyor muyum yoksa telefoncuya vs. gitmem gerikiyor mu?
hocam geçen yıl 4 ay uzatma vardı bu ay 2 ay yöntemi çıktı. Kısaca fixleniyor ve farklı yöntemler çıkıyor.

Uzaktan sağlam birisine yaptırırsın imei no vermen yeterli. Benim tanıdık var 250tlye yapıyor önden işlem yapıyor sonra para atıyor. Tabi parayı atmam kaçarım dersen senin imeiyi gider bir xiaomi telefona aktarır ve aktif eder sonucunda iphone çöp olur :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,743
Üyeler
149,261
Son üye
Atın intikamı01
Top Bottom