Neler Yeni

kendimi gösterirsem hangi basketbol takımları imkan tanır

catch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
mesut güler
2007 liyim ailem iyi bir maddi durumda değil iyi bir perfonmans gösterirsem indirim yaparak düşük ücretlere veya ücretsiz bir şekilde antrenman yapıp maçlarda oynama imkanı sağlayacak altyapı takımları veya kaliteli spor okulları önerir misiniz.

phxey41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İsim
kerem
2007 liyim ailem iyi bir maddi durumda değil iyi bir perfonmans gösterirsem indirim yaparak düşük ücretlere veya ücretsiz bir şekilde antrenman yapıp maçlarda oynama imkanı sağlayacak altyapı takımları veya kaliteli spor okulları önerir misiniz.
Kimsenin indirim yapacağını düşünmüyorum
Ben 15 yaşımdayım 9 yaşımda derince belediyesine seçildim 6 yıldır ücretsiz sekilde ekipmanlar dahil oynuyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben 15 yaşımdayım 9 yaşımda derince belediyesine seçildim 6 yıldır ücretsiz sekilde ekipmanlar dahil oynuyorum
Belediye takımlarına bakabilirsin

Heath Ledger

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,343
İsim
Heath Ledger
Bulunduğun şehre göre değişir. Küçük bir araştırma ile şehrindeki en iyi altyapıyı bulabilirsin. Ama sana şunu söyleyim. Kimsenin ücretsiz yapacağını sanmam

catch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
mesut güler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bulunduğun şehre göre değişir. Küçük bir araştırma ile şehrindeki en iyi altyapıyı bulabilirsin. Ama sana şunu söyleyim. Kimsenin ücretsiz yapacağını sanmam
istanbulda yaşıyorum. altyapı takımları araştırdım ve şu ana kadar da birkaç takımla görüştüm ama söylediğin gibi hiçbiri ücretsiz yapmıyor

Belediye takımlarına bakabilirsin
bakacağım teşekkürler cevabın için

VorTex12

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Kendini gösterirsen olabilir tabikide. 4 yıl aynı takımda oynadığım arkadaşım 1.5 sene önce (kendisi 100 kilo ve 2.05 boyunda hayvansı bir pivot) ismini vermeyim o sene ligde şampiyon olmuş adı çok bilindik bir takıma transfer olmuştu. Ayrıca çocuk takıma alındığı yetmezmiş gibi takımın kolejine(daha doğrusu bir kolej takımı) 4 yıl yüzde 100 burs kazanmıştı. Kendisiyle hala görüşüyorum zamanında benden kısa diye dalga geçerdim basketbola onunla başlamıştım...

şahin doğan

80+ Platinum
seçmeler olunca git altyapı çok zor basketbol okulları da ücretli en iyisi belediye takımları fakat orda da kendini göstersende yükselemezsin

Heath Ledger

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,343
İsim
Heath Ledger
Avrupa takımlarının altyapıları var. Onları zorla.

catch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
mesut güler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kendini gösterirsen olabilir tabikide. 4 yıl aynı takımda oynadığım arkadaşım 1.5 sene önce (kendisi 100 kilo ve 2.05 boyunda hayvansı bir pivot) ismini vermeyim o sene ligde şampiyon olmuş adı çok bilindik bir takıma transfer olmuştu. Ayrıca çocuk takıma alındığı yetmezmiş gibi takımın kolejine(daha doğrusu bir kolej takımı) 4 yıl yüzde 100 burs kazanmıştı. Kendisiyle hala görüşüyorum zamanında benden kısa diye dalga geçerdim basketbola onunla başlamıştım...
teşekkürler bilgi için şu ana kadar gördüğüm her seçme ilanına başvurdum ve devam edeceğim.

seçmeler olunca git altyapı çok zor basketbol okulları da ücretli en iyisi belediye takımları fakat orda da kendini göstersende yükselemezsin
anladım teşekkürler. bulduğum ve uygun mesafede olan neredeyse her seçmeye gidiyorum iyi fırsatları değerlendirmeye çalışacağım

Avrupa takımlarının altyapıları var. Onları zorla.
araştıracağım teşekkürler

wolvesina

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,348
İsim
Arda Gezer
çoğu altyapı yüksek ücretlere sağlıyor bu imkanları belediye, vakıf altyapılarına bakın

Top Bottom