Neler Yeni

Kendisi küçük işlevi büyük Powertech 1515 traş makinesi

Omnissiah

80+ Bronze
Bu güzel makineyi bir kaç gündür kullanıyorum 300 liraya aldım ki bu zamanda elde tutulur bir makine istiyorsanız 300'den başlar. Makine öncelikle iki ayarlı ve oldukça sesiz çalışan bir makine olmasının yanı sıra sakalı gayet güzel traş ediyor ama tabii ki sinek kaydı bir traş beklemeyin biraz kirli sakal bırakıyor. Onun haricinde ense traşını çok iyi yapıyor hatta bu fiyata bence ense traşı,sakal düzeltme gibi işleri en iyi yapan makinelerden biri olduğunu söyleyebilirim. Eğer saçınız kısa ise onuda bir yere kadar kesebilirsiniz ama uzun saç kesimine uygun bir makine değil ha bir yere kadar kesersiniz ama çok tatmin eder mi orasını bilmiyorum o yüzden çok makineyi zorlamayın hatta yağlayın zaten paketin içinde 3 adet tarak ve yağ geliyor. Yağlama işlemi ise yan boşluğundan bir damla atmanız yeterli bu sayede makine tıkanmadan daha iyi kesim yapacaktır. Sakal kesimi gayet iyi ama vücut kıllarını almak içinde gayet yeterli bir makine diyebilirim. Açıkçası biraz dandirik bir ürün bekliyordum zira piyasada o fiyat aralığında çok dandik ürün var ama 300 lira gibi bir fiyata performansı gayet güzeldi, makine sessiz çalışıyor en az 90 dakika tam şarj ile iyi bir şekilde gidiyor ki bazı aprilla gibi makineler tam şark ile 30 dakika gidiyordu siz düşünün 300 liraya 90 dakika çalışan bir bataryası var.
Ürün çok ağır değil ama aşırı hafifte değil. Ağırlık dengesini iyi tutturmuşlar bunun tek dezavantajı var kutu içinde adaptör yok o yüzden usb c ile kendiniz şarj etmelisiniz fakat çok yüksek amperli şarj etmeyin onun yerine pc kasanıza takın zira bu ürün ufak bir alet olduğu için bataryasına çok yüklenmemek lazım.

Kısacası eğer 300 liraya fiyat performans bir traş makinesi istiyorsanız. Sakal,ense ve vücut temizliği önceliğiniz ise bunu alabilirsiniz gayet bu fiyata pişman olmazsınız ama uzun saç kesmek için bide ıslak kullanım için pek uygun değil onu bilerek alın.

edit:bunu kullandığım bir hafta geride kaldı. Arkadaşlar yağlamasını yapın arada fırçası ile kılları temizleyin bu fiyata gerçekten çok memnunum çok iyi kesiyor

Powertec Tr 1515 Saç Sakal Kesme Tıraş Makinesi | |Kuaför AVM | Kişisel  Bakım ve Kozmetik Ürünleri | En Uygun Fiyatlarla
2c361f04-cdbd-4d55-824f-29d722bfc0b5.jpg

Top Bottom