Neler Yeni

KERNEL SECURITY CHECK FAILURE Mavi Ekran Hatası Nasıl Çözülür?

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,077
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
Windows ve teknik sorunlar
Evet bu konuya attığım tek minidump yeni oluştu işte. Sinirden masaya vurdum ve monitör çok sallanıyor belki kasa da etkilenmiştir filan diyomda alakası yok. 3 aydır denemediğim driver kalmadı.
Bunların dosyaları kalmış gibi duruyor onları silmeyi denedin mi?

TamerKs

80+ Silver
Oyunda kitlendiği oldu ve masaüstünde de oldu. PC bi anda donuyor ve yeniden başlatmak zorunda kalıyordum. Dediğim gibi 3 aydır artık bıktım bunaldım 1 ay sonra sınavım var bu dertler bitmiyor hala.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet bu konuya attığım tek minidump yeni oluştu işte. Sinirden masaya vurdum ve monitör çok sallanıyor belki kasa da etkilenmiştir filan diyomda alakası yok. 3 aydır denemediğim driver kalmadı.

İşte benim Ryzen değil intel ve sadece dengeli ve yüksek performans yazıyor .
o zaman işaretlediğim yer tikli ise tiki kaldırın.

Ekler

• Screenshot_67.png
    Screenshot_67.png
    32.6 KB · Hit: 25

ddeniz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Deniz

TamerKs

80+ Silver
Eminmisiniz, ne faydası olacak ki. Bunun yüzünden bu hataların olması biraz saçma olmaz mı?
bende sizin gibi bıkmıştım mavi ekrandan temiz kurulum yaptım belleklerin yerini değiştirdim DDU yaptım hiç bir şekilde düzelmedi. Sadece güç seçeneklerinden o seçeneği seçtiğimde düzeldi. Vesemir dayıda şaşırdı.

TamerKs

80+ Silver
Eminmisiniz, ne faydası olacak ki. Bunun yüzünden bu hataların olması biraz saçma olmaz mı?

Hiç bir klasörleri yok sildim. Ama bunların etkilediğini düşünmüyorum :/
yani en azından benimki öyle çözüldü, sizde deneyin bir şey olmaz. (vesemir dayıyı çok zahmet ettirdim o zamanlar sağ olsun çok ilgilendi)

Ekler

• Screenshot_68.png
    Screenshot_68.png
    56.3 KB · Hit: 26

ddeniz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Deniz
bende sizin gibi bıkmıştım mavi ekrandan temiz kurulum yaptım belleklerin yerini değiştirdim DDU yaptım hiç bir şekilde düzelmedi. Sadece güç seçeneklerinden o seçeneği seçtiğimde düzeldi. Vesemir dayıda şaşırdı.
Deneyeceğim o zaman bakalım olacak mı ben de şaşırmak istiyorum düzelsin yeter ki hahashaxcbascbsadcbh

Minidump öyle diyor. Daha detaylı bakayım.
İsterseniz geçenlerde aldığım 2 minidump dosyasını da atabilirim.

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
35,968
İsim
Mert Can Ergün
@dnzsvm kitliyorsa ram yada ram yuvasında sorun var occt programi var ekran kartıni ve psuyu 30 dk boyunca test et eğer kitliniyorsa sorun ram ve yuvasında aynı sorun bende de var di 5700 i58600k sistemim vardı kitlinip duruyor du klavye bile tepki vermiyor du

ddeniz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Deniz
@dnzsvm kitliyorsa ram yada ram yuvasında sorun var occt programi var ekran kartıni ve psuyu 30 dk boyunca test et eğer kitliniyorsa sorun ram ve yuvasında aynı sorun bende de var di 5700 i58600k sistemim vardı kitlinip duruyor du klavye bile tepki vermiyor du
5 er dk test etmiştim sorun olmamıştı. 30 dk fazla ve iyi olmadğını düşünüyorum o kadar testin.

Onlar daha güzel olur.
https://1drv.ms/u/s!Au9bRW8kSWBBgQ5q3-sBWYrlK9sB?e=Sy4Lfp buyrun hocam.

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,077
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
Windows ve teknik sorunlar
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç