Neler Yeni

Kes Onu 2-3 Hesap Açma Hilesi

retune

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
fuc me
şimdi farkettim ip ve google hesabina bakip yakaliyor.
ayarlardan hesaplara girin google hesabini silin telefonu ucak moduna alip 1 dk bekleyip açın ip değişsin istediğiniz kadar ürün alabilirsin.
outlook telefon no istemiyor mail ordan açın.
aliexpres her yeni hesapta ayarlardan onbellek sifirlayin
edit
sinirsiz olmuyor tel bilgilerini cekiyor progr taniyor telefonu onu engellemeyi arastiriyorum bulunca sinirsiz hesap acabiliriz

Son düzenleme:

SemihÖzdoğdu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
688
İsim
Semih
ayarlardan hesaplara girin google hesabini silin telefonu ucak moduna alip 1 dk bekleyip açın ip değişsin istediğiniz kadar ürün alabilirsin.
Dostum hesabın güvenlik sorunları nedeniyle ödemeniz alınamayıp siparişiniz kapatılmıştır hatası alıyorum. Bunun çözümünü biliyormusun ?

wurpx

80+
Dostum sonra diyorlarki yabancı firmalar niye türkiyeye gelmiyor yapmayın böyle şöyle sonuna kadar tüketmeye gerek yok ulan tüm dünyada 1 ay netflix deneme var bir tek türkiyede yok çünkü onun bile suyunu çıkartıyoruz yakında aliexpress türkiye alışverişi kesecek böyle giderse niye bu kadar açgözlülük yapıyorsunuz anlamıyorum

SemihÖzdoğdu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
688
İsim
Semih
Dostum sonra diyorlarki yabancı firmalar niye türkiyeye gelmiyor yapmayın böyle şöyle sonuna kadar tüketmeye gerek yok ulan tüm dünyada 1 ay netflix deneme var bir tek türkiyede yok çünkü onun bile suyunu çıkartıyoruz yakında aliexpress türkiye alışverişi kesecek böyle giderse niye bu kadar açgözlülük yapıyorsunuz anlamıyorum
Ben kendi adıma söyleyeyim sadece bir tane kulaklık almaya çalışıyorum ancak alamıyorum nedense. Suyunu çıkartmaya gerek yok bencede ama 2 3 taneden bir şey olmaz diye düşünüyorum.

retune

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
fuc me
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum hesabın güvenlik sorunları nedeniyle ödemeniz alınamayıp siparişiniz kapatılmıştır hatası alıyorum. Bunun çözümünü biliyormusun ?
ayni telefondan fazla hesap açmışsın max 2 veya 3 tane alim falan oluyor ip degistirip ve gmail silip. cunku telefon bilgilerinide alıyor program telefon bilgilerini değiştirip denic simdi

Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Recep Karataş
Aynı tc kimlik noyu girince bir şey oluyor mu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,343
Üyeler
157,061
Son üye
westrealf
Top Bottom