Neler Yeni

Öneri KESİNLİKLE İNCEHESAPTAN ÜRÜN ALMAYIN // DÜZENLEMEYİ OKUYUN

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
969
İsim
Kaira Bilgic
Bakın dostlar ben ürünlerimi aldım hepsinin ssini buraya koyucam bu ürünü aldım 6 adet ölü piksel çıktı geri yolladım 27 sinde ellerine ulaştı 2 haftadır karar bekliyorum. Her gün müşteri hizmetlerini arıyorum hiç bir şekilde bir destek verilmiyor rezil bir sistemleri var ben para iadesi istemiyorum dememe rağmen zorunlu bir para iadesi yapılıyor. Ben bu monitörü 2000 TL den 1500 TL ye düştüğü için aldım şimdi ben gönderirken bu monitör 2000 TL den 2500 TL ye çıktı sonrasında stoklar bitti 2 haftadır üniversite derslerime girerken sıkıntı yşaıyorum o kadar para verdim kendi paramla rezil duruma düştüm Tüm ürünlerimi ordan almıştım bu kadar kötü bir şey görmedim dispiratör firmanın adını veya numarasını verin diyorum aynı şekilde yok diyorlar. BANA YARDIM EDİN İNCEHESAPTAN MSİ OPTİX G241 Monitör alan varsa garanti belgesinde firmanın adı ve numarası yazar lütfen bana ulaştırın ki onlarla da görüşeyim. Şimdi gidip hakem heyetine başvurucam ama yine ben zor durumda kalıcam incehesaptan almayın konuşmaların hepsini ses kaydına aldım tüm temsilciler ayrı ayrı şey söylüyor sonra özür dileyip geçiyorlar sadece benim 2 haftalık maduriyetim bu şekilde geçmiyor
1605192477341.png

DÜZENLEME : ANLIK OLARAK İÇİME SİNMEDİ TEKRAR ARADIM İSİM VERMEK ÇOK DOĞRU OLMADIĞI İÇİN SÖYLEMİCEM BİR BAYAN ÇOK YARDIMCI OLDU MONİTÖRÜM AYIN SONUNDA STOKLARA GİRDİĞİ ZAMAN ELİME ULAŞICAKMIŞ DİĞER ARKADAŞLARDA YANLIŞ BİLGİ VERMİŞ SÜREKLİ BUNUN İÇİNDE ÖZÜR DİLENDİ DEVAMINI SİZ BİLİRSİNİZ HAKEM HEYETİNİ BAŞVURUMU İYİKİ TAMAMLAMAMIŞIM İYİ GÜNLER DOSTLAR

En son kısma yazdım ama buraya da bir düzenleme olarak atayım

Düzenleme 21.11.2020

Eveeett bunu tekrardan hortlatmak istememiştim özellikle kötü şekilde. Dostlar dün aramaa yaptım bana stoklara geleceğini söylediler ve kategori başkanıyla görüşmüş bayan sonrasında güvenemeyip tekrar aradım bizde böyle bir bilgi yok belki sizin konuştuğunuz kişi sözlü bir bilgi almıştır filan dedi sonrasında biz sizi gün içinde ariyacağız dedi sonrasında mesai saatleri bitmeden ben aradım (4 saatde bekledim bu arada aramaları için ) sonrasında bayan yine bilginin hatalı olduğunu böyle bir şey olmadığını ve stoklara gelmiceğini söyledi ve telefonu kapatırken güldü çok komik bir durum gerçekten sanırım eğleniyorlar neyse kendimce sonucum şu oldu

Tüketici hakem heyetine başvuru yaptım
Şikayetvar a bir şikayet yazdım umarım bundan sonra daha dikkatli olurlar.

Ben para iadesi istedim ve itopyadan aynı monitörü aldım ama para gelince iade edicem ve incehesaptan o monitörü alıcam itopyadakini de geri göndericem çünkü ben taktım gerçekten çok kanser bir durum

Son düzenleme:

QCerberusQ

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
496
İsim
Furkan Enes Kaplan
bende asus monitör aldım iade ettim bugün ellerine ulaştı kargo takipten baktım sitesinde 21 gün içinde incelenip karara varıp ondan sonra para iadesi 2 gün içinde yapılır yazıyordu

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Bakın dostlar ben ürünlerimi aldım hepsinin ssini buraya koyucam bu ürünü aldım 6 adet ölü piksel çıktı geri yolladım 27 sinde ellerine ulaştı 2 haftadır karar bekliyorum. Her gün müşteri hizmetlerini arıyorum hiç bir şekilde bir destek verilmiyor rezil bir sistemleri var ben para iadesi istemiyorum dememe rağmen zorunlu bir para iadesi yapılıyor. Ben bu monitörü 2000 TL den 1500 TL ye düştüğü için aldım şimdi ben gönderirken bu monitör 2000 TL den 2500 TL ye çıktı sonrasında stoklar bitti 2 haftadır üniversite derslerime girerken sıkıntı yşaıyorum o kadar para verdim kendi paramla rezil duruma düştüm Tüm ürünlerimi ordan almıştım bu kadar kötü bir şey görmedim dispiratör firmanın adını veya numarasını verin diyorum aynı şekilde yok diyorlar. BANA YARDIM EDİN İNCEHESAPTAN MSİ OPTİX G241 Monitör alan varsa garanti belgesinde firmanın adı ve numarası yazar lütfen bana ulaştırın ki onlarla da görüşeyim. Şimdi gidip hakem heyetine başvurucam ama yine ben zor durumda kalıcam incehesaptan almayın konuşmaların hepsini ses kaydına aldım tüm temsilciler ayrı ayrı şey söylüyor sonra özür dileyip geçiyorlar sadece benim 2 haftalık maduriyetim bu şekilde geçmiyor Alıntıyı görüntüle
bir yandan sen haklısın ama biryandanda firma haklı sanki adamlar msi ile anlaşıp 25 adet 1500tl'den satmıştır mesela ve ellerinde artık anlaşmalı model kalmamıştır adamlar niye 500-1000tl zarar etsinki sende haklısın ama

Nyan_Chicken

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
605
İsim
Nyan_Chicken
Bakın dostlar ben ürünlerimi aldım hepsinin ssini buraya koyucam bu ürünü aldım 6 adet ölü piksel çıktı geri yolladım 27 sinde ellerine ulaştı 2 haftadır karar bekliyorum. Her gün müşteri hizmetlerini arıyorum hiç bir şekilde bir destek verilmiyor rezil bir sistemleri var ben para iadesi istemiyorum dememe rağmen zorunlu bir para iadesi yapılıyor. Ben bu monitörü 2000 TL den 1500 TL ye düştüğü için aldım şimdi ben gönderirken bu monitör 2000 TL den 2500 TL ye çıktı sonrasında stoklar bitti 2 haftadır üniversite derslerime girerken sıkıntı yşaıyorum o kadar para verdim kendi paramla rezil duruma düştüm Tüm ürünlerimi ordan almıştım bu kadar kötü bir şey görmedim dispiratör firmanın adını veya numarasını verin diyorum aynı şekilde yok diyorlar. BANA YARDIM EDİN İNCEHESAPTAN MSİ OPTİX G241 Monitör alan varsa garanti belgesinde firmanın adı ve numarası yazar lütfen bana ulaştırın ki onlarla da görüşeyim. Şimdi gidip hakem heyetine başvurucam ama yine ben zor durumda kalıcam incehesaptan almayın konuşmaların hepsini ses kaydına aldım tüm temsilciler ayrı ayrı şey söylüyor sonra özür dileyip geçiyorlar sadece benim 2 haftalık maduriyetim bu şekilde geçmiyor Alıntıyı görüntüle
Bi okusaydın müşteri sözleşmesini
bende asus monitör aldım iade ettim bugün ellerine ulaştı kargo takipten baktım sitesinde 21 gün içinde incelenip karara varıp ondan sonra para iadesi 2 gün içinde yapılır yazıyordu

Bthnsvc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
716
İsim
Batu
ses kaydı almak suç dikkat et onu kanıt olarak gösteremezsin

Prof ESL

80+ Gold
En İyi Cevap
2
ses kaydı almak suç dikkat et onu kanıt olarak gösteremezsin
YOK hiçte suç falan değil adamlar yok öyle böyle efendim diyip diyip duruyor ya gıcık oluyorum bende para kolay mı kazanılıyor güzel kardeşim benim :(

Aykut4057

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
972
İsim
Aykut bütüner
ben gittigidiyordan aldım o monitörü satıcı gpnplus hiç ölü piksel falan çıkmadı
incehesaptan alacaktım normalde ama gittigidiyorda gördüm ordan alayım dedim

Bthnsvc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
716
İsim
Batu
YOK hiçte suç falan değil adamlar yok öyle böyle efendim diyip diyip duruyor ya gıcık oluyorum bende para kolay mı kazanılıyor güzel kardeşim benim :(
inan bana çok iyi anlıyorum gene paran yanmamış ben 2 ay kullandığım xiaomi mi note 10 lite ı çöpe attım 1 aydır tellefonsuzum kullanıcı hatası diye yapmadılar telefonun anakartı yanmış 2 ay yemeden içmeden aldığım telefon çöpe gitti :( keşke almasaydım şimdi 11k bütçem olurdu

Prof ESL

80+ Gold
En İyi Cevap
2
inan bana çok iyi anlıyorum gene paran yanmamış ben 2 ay kullandığım xiaomi mi note 10 lite ı çöpe attım 1 aydır tellefonsuzum kullanıcı hatası diye yapmadılar telefonun anakartı yanmış 2 ay yemeden içmeden aldığım telefon çöpe gitti :( keşke almasaydım şimdi 11k bütçem olurdu
:( Hakem haklarına başvursaydın keşke para kolay kazanılmıyor daha önce hiç internetten alırken başıma talihsizlik gelmedi gelen arkadaşlara da üzülüyorum.

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
969
İsim
Kaira Bilgic
Keşke ilk önce ürünün kendi firmasına başvursaydın
öyle bir şey aklıma hiç gelmedi maalesef
Mesaj otomatik birleştirildi:

:( Hakem haklarına başvursaydın keşke para kolay kazanılmıyor daha önce hiç internetten alırken başıma talihsizlik gelmedi gelen arkadaşlara da üzülüyorum.
şuan zaten hakem heyetine başvuruyorum bilgileri tamamen doldurdum sonucu bekliyorum saatlerce görüştüm tüm ses kayıtları duruyor bana yanlış bilgi vermeleri yetmezmiş gibi üstüne maduruyetimi karşılamıyorlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

öyle olabilir ama ben monitörümü istiyorum bu benim hakkımdır kardeşim niye iade yapıp 1.500 TL ye aldığım şeyi 2.500 TL ye alayım ki ya

Top Bottom