Neler Yeni

Öneri KESİNLİKLE İNCEHESAPTAN ÜRÜN ALMAYIN // DÜZENLEMEYİ OKUYUN

MemoBey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Mehmet Polat
Bende işlemci aldım umarım sorun çıkmaz

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
969
İsim
Kaira Bilgic
aynen buydu ama halletim yine de burda dursun saol
Mesaj otomatik birleştirildi:

kasa hariç tüm parçaları incehesap gaming gecesi üzerinden aldım sadece ramler bozuk çıktı birdaha incehesaptan bir şey almam dedim ramleri gönderdim 2 hafta içerisinde işlemler tamamlandı para iadesi aldım nedense tekrar incehesaptan ram aldım şuan mutluyum sorun yok :)
İade edilen ürünleri satıyorlar genelde

Senden sonra başkasına kitlerler monitörü
Daha önce HDD aldım bozuk çıktı 1 haftada geri yolladılar gaming gecesinde anakart aldım temiz sağlam şekilde geldi.
benimde durumum halledildi beyler umarım yine bir sıkıntı çıkmaz gerçekten kaç gündür uğraşıyorum bugün baya hararetli tartıştık artık başım ağrıyor

Kullanıcı hatası demişler yapabileceği bişey yok
yok öyle bir şey söylenmedi direkt stokta yok diyip para iadesi yapmaya çalıştılar

• Beğen
Reaksiyonlar: Sh1n

Nyan_Chicken

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
605
İsim
Nyan_Chicken
aynen buydu ama halletim yine de burda dursun saol

benimde durumum halledildi beyler umarım yine bir sıkıntı çıkmaz gerçekten kaç gündür uğraşıyorum bugün baya hararetli tartıştık artık başım ağrıyor

yok öyle bir şey söylenmedi direkt stokta yok diyip para iadesi yapmaya çalıştılar
telefonu bozulan arkadaşa demiştim ama neyse.

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,596
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
Incehesapta çok ölü piksel çıkıyor bana çıkmadı Incehesaptan aldım monitörü

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
969
İsim
Kaira Bilgic
Eveeett bunu tekrardan hortlatmak istememiştim özellikle kötü şekilde. Dostlar dün aramaa yaptım bana stoklara geleceğini söylediler ve kategori başkanıyla görüşmüş bayan sonrasında güvenemeyip tekrar aradım bizde böyle bir bilgi yok belki sizin konuştuğunuz kişi sözlü bir bilgi almıştır filan dedi sonrasında biz sizi gün içinde ariyacağız dedi sonrasında mesai saatleri bitmeden ben aradım (4 saatde bekledim bu arada aramaları için ) sonrasında bayan yine bilginin hatalı olduğunu böyle bir şey olmadığını ve stoklara gelmiceğini söyledi ve telefonu kapatırken güldü çok komik bir durum gerçekten sanırım eğleniyorlar neyse kendimce sonucum şu oldu

Tüketici hakem heyetine başvuru yaptım
Şikayetvar a bir şikayet yazdım umarım bundan sonra daha dikkatli olurlar.

Ben para iadesi istedim ve itopyadan aynı monitörü aldım ama para gelince iade edicem ve incehesaptan o monitörü alıcam itopyadakini de geri göndericem çünkü ben taktım gerçekten çok kanser bir durum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,842
Üyeler
140,259
Son üye
Sticth
Top Bottom