Neler Yeni

Keşke hafızam silinse de en baştan izlesem/oynasam dediğiniz filmler/oyunlar nedir?

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
En çok istediğim şeylerden biri de bu.
Unutup baştan izlemek istediğim filmler/animeler
Fast and Furious serisi
Kimetsu no Yaiba Mugen Train
Attack On Titan (keşke merak edip de spoiler içeren videolarını izlemeseydim)

Oyunlar:
The Walking Dead Sezon 1 ve 2
The Elder Scrolls V: Skyrim
Spec Ops: The Line
Mount and Blade Fire and Sword (hikayeli bir oyun değil ancak görev şeması ve keşfedilebilecek bir sürü şeyi olduğu için bu listede yer olması gerekiyordu)
Mount and Blade Warband
Life is Strange (oynamadım ama hikayesini komple biliyorum)

kolonya

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dizi: Rick And Morty

Oyun: Şuan yok ama isteseydim Minecraft olurdu muhtemelen. Vizyonsuz demeyin PC kaldırmıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

He izlesem'de varmış. O Zaman God Of War.

kolonya

80+ Gold
En İyi Cevap
2
minecraft güzel oyun okulda minecraft oynuyorum dediğimde "len minecraft mı oynuyon sen bebe gibi" diyenleri hatırlayınca minecrafttan soğudum
Minecraftın en sevdiğim yanı bizi özgür bırakıyor. Git istediğini yap diyor. Ve aslında çok hissetmesekte bizim bir görevimiz var. END ejderhasını yenmek. Ama o kadar serbestiz ki bunun farkında bile değiliz.

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Minecraftın en sevdiğim yanı bizi özgür bırakıyor. Git istediğini yap diyor. Ve aslında çok hissetmesekte bizim bir görevimiz var. END ejderhasını yenmek. Ama o kadar serbestiz ki bunun farkında bile değiliz.
minecraftı manyak gibi modlardım ama sistemim o kadar güçsüzdü ki toplamda 20 mb lık mod kabul edebiliyordu daha fazlası kasıyordu

kolonya

80+ Gold
En İyi Cevap
2
minecraftı manyak gibi modlardım ama sistemim o kadar güçsüzdü ki toplamda 20 mb lık mod kabul edebiliyordu daha fazlası kasıyordu
Minecraftı 2015'de Yazılım mühendisi eniştem yüklemişti ilk gün topraktan 1 katlı ev yapıyordum bunlar bu eve nasıl giriyor diyip sinirleniyordum :D O Zamanlar 1GB ram olmasına rağmen kasmıyordu şimdi 4GB ram var ama kasıyor. Özellikle HEXXİT'i çok severdim. PC alınca seni bi PVP'de yeneyim.

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Minecraftı 2015'de Yazılım mühendisi eniştem yüklemişti ilk gün topraktan 1 katlı ev yapıyordum bunlar bu eve nasıl giriyor diyip sinirleniyordum :D O Zamanlar 1GB ram olmasına rağmen kasmıyordu şimdi 4GB ram var ama kasıyor. Özellikle HEXXİT'i çok severdim. PC alınca seni bi PVP'de yeneyim.
minecraft mount and blade gibi online sevmediğim türde bir oyun. takım çalışmasına varım sadece.

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Hafızam silinse de Yüzüklerin Efendisi'ni tekrar izlesem.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,710
Üyeler
157,273
Son üye
swishhy7
Top Bottom