Neler Yeni

kilo hacim artışı için hangi tozları kullanmalıyım

Receb İvedik

80+ Bronze
merhaba spor salonuna yazılmayı düşünüyorum. çok zayıf olduğum için hacim ve kilo artışı ağırlıklı gidicem . 60 kiloyum boyum 1.83 civarı . Gainet alıcam ama yanında ne almam gerektiğini ve nasıl kullanmam gerektiğini bilmiyorum . Besinlerde yeterince protein ve karbonhidrat alamıyorum fakat onlara da önem verebilirim yardımcı olursanız sevinirim hiçbirşey bilmiyorum . ürünleri önerirseniz güzel olur . hardline 3kg çikolatalı gainer almayı düşünüyorum

cemozgen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Cem
bigjoyun gh gainer'ını kullan şeker yok, içimi kolay 50li şaseli olanında muz cilek cikolata var, ben onu kullanıyorum normal ögünlerin üstüne günde 2 tane ondan ıcersen +800 kalori, ama karba asılman ve spora gitmen şart.

Isolation32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
419
İsim
İsmail sen
Hiçbirini kullanmamalısın.Yemek yemeyi deneyebilirsin.

cemozgen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Cem
Hiçbirini kullanmamalısın.Yemek yemeyi deneyebilirsin.
neden kullanmamalı? midesi kücük bir adam belli ki yiyemiyor, bunları ögünlerin üstüne kullanarak kilo artışı sağlar. zamanla da yiyerek midesini büyütecek yemek yemeye alışacak.

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,848
İsim
İbrahim
neden kullanmamalı? midesi kücük bir adam belli ki yiyemiyor, bunları ögünlerin üstüne kullanarak kilo artışı sağlar. zamanla da yiyerek midesini büyütecek yemek yemeye alışacak.
Gainer ile 10kilo alacak sonra gainer bitecek ve alamayacak, sonra eskisi gibi kalori alamadığı için kilo kaybetmeye başlayacak ve bi bakmış eski halinin hafif kaslı hali, mutsuz son
Yemeye alışacaksın aga, gerekirse 100kalori fazlasıyla başla , gainer devamlı alabilirsen işe yarar ama çok para, ben alırım dersen bile bi süre sonra miden almaz yani illaki yemeye alışman gerek

Top Bottom