Neler Yeni

Kilo vermek için diyet yapıyorum 1 gün sonra bozuyorum

Savaş Satış

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
279
İsim
Savaş Satış
İlgilendiği Kategoriler
Silah Adana
Merhaba 23 gün önce kilo vermek amacıyla spora başladım, her ay yenileyerek spora gidicektim. Sporda kardiyo yapıyorum abim yardım etmeye çalışıyor, ama kardiyo yaparken çok sıkılıyorum ve 30 Dakika'dan fazlasını yapasım gelmiyor. Diyete başladıktan 1 gün sonra bozuyorum, bir türlü devam ettiremiyorum. Ama az da olsa biraz kilo verdim günlerdir spora gitmiyorum abimle beraber gittiğim için o ne zaman giderse bende o zaman gidiyorum 4 gün oldu spora gitmeyeli nasıl diyet yaparım kilo vermemi sağlayacak çaylar önerir misiniz ve diyeti bozmamak için ne yapmalıyım?

Boy:151 Cm
Kilo:57

Onur07

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Onur
kafa da bitirceksin.abin elline alsın sopayı ekmekde vermesin !

-CrawL

80+ Gold
kafa da bitirceksin.abin elline alsın sopayı ekmekde vermesin !
Dimi knk Afrikalılar gibi beslensin.
Temiz beslensen bile arada kaçamaklar yapacaksın 1 öğün olma şartı ile haftanın 1 günü 1öğün istediğini yersin hakkındır. Çok çok düşük kalori alırsan o diyet uzun vadede zaten yürümez az bir kalori açığı vereceksin sıkılmadan yavaş yavaş vereceksin kilonu. Ayda 3-4kg iyidir. Yemeğe abartmadan baharat ketçap vs. Ekleyebilirsin hep aynı yemeği yeme tek tip beslenme temiz besinlerle çeşitlendir. Salata sebze vs. Ekle. Kardiyoya gelirsek haftanın 3-4günü günde 20-30dk düşük tempo kardiyolar yeterli gelir.

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,225
İsim
Oğuz
Yaş kaç

Carl Johnson CJ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
779
İsim
Carl Johnson
Sana kilo verdirecek mucizevi sihirli bir çay falan yok. Kilo verdirdiğini iddaa eden ne varsa hepsi yalan.

Kilo vermenin mantığı şu şekilde

1 kilo vermek için 7.400 kalori yakman gerekiyor

Günlük ihtiyacın olan kalori örnek veriyorum 2.500 kalori ise ve sen her gün 500 kalori açık vererek günde 2.000 kalori alırsan 15 gün de 1 kilo verirsin
Ne kadar kalori açığı verirsen o kadar çabuk kilo verirsin
Kilo verirken sağlıklı ve düzgün beslenmelisin vücudun ihtiyacı olan besinleri eksik etmemelisin

Top Bottom