Neler Yeni

Kilo vermeye yarayan supplement önerir misiniz

Crustieyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
samet demiray
selam arkadaşlar boyum 1.70 kilom 85 kilo vermeye dayalı spor salonuna gidiyorum fakat bir yandan da kas koymak istiyorum hangi supplementleri önerirsiniz binbir tane ürün var kafam karıştı şimdiden tşkler

ek olarak beslenmemi makro protein alıp kalori açığı vererek yapmayı düşünüyorum pilav makarna vs yemeyerek karbonhidratı az almayı düşünüyorum bu problem teşkil eder mi

Crustieyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
samet demiray
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
L Carnitine kullanabilirsin ayrıca 2. söylediğin bir sorun yaratmaz
hocam bildiğime göre protein kas yapmaya da yarıyor yağ yakmaya da bazı insanlar diyor yağ yakarken kas yapılmaz ama ben bunu çok saçma buluyorum ben sanayide çalışırken kilo veriyordum ama kas da kazanıyordum

LogiMess

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,736
İsim
Gtx 1090Tİ
hocam bildiğime göre protein kas yapmaya da yarıyor yağ yakmaya da bazı insanlar diyor yağ yakarken kas yapılmaz ama ben bunu çok saçma buluyorum ben sanayide çalışırken kilo veriyordum ama kas da kazanıyordum
Yağ kasa dönüşmez olayı olmasın o.

Crustieyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
samet demiray
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yok şey diyorlardı vücut yağ yakmaya odaklanmışken kas da yapamaz gibisinden diyorlardı yani vücut ikisini birden yapamaz tekine odaklanır gibisinden
Mesaj otomatik birleştirildi:

yağ kasa dönüşmez yani nasıl dönüşsün yağ yakılır yerine kas konulur en fazla

Xeracula

80+ Bronze
İlk söylediğin doğru, yağ yakarken kas yaparsın ama vücuttaki yağlar eridiği için sanki küçülüyormuşsun gibi gelir yani öyle bir şey yok

LogiMess

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,736
İsim
Gtx 1090Tİ
yok şey diyorlardı vücut yağ yakmaya odaklanmışken kas da yapamaz gibisinden diyorlardı yani vücut ikisini birden yapamaz tekine odaklanır gibisinden
Mesaj otomatik birleştirildi:

yağ kasa dönüşmez yani nasıl dönüşsün yağ yakılır yerine kas konulur en fazla
Kilo verince oto kas kaybedersin olay kilo verirken kas kütleni sabit tutabilmek

MPienaar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Mazlum Pınar
2016 yılında, 3.5 ayda 30 kilo vermiş biri olarak söylüyorum (Hala spora devam ediyorum) beslenme, kilo vermen için en önemli etken. L carnitine kullanabilirsin ama spor şart onun için. İngiliz karbonatını suya koyup içine limon ekleyip antrenman sırasında içebilirsin onu, sabah kahvaltıda yulaf tüketmen senin yararına olacak, saat 18'den sonra bir şey yememeye çalış, erken uyumaya özen göster. Bunları yaparsan 2 ayda istediğin vücuda sahip olursun. Ayrıca protein ağırlıklı yemek yiyemiyorsan protein tozunu da kullanabilirsin malum tavuk, balık gibi proteinler aldı başını gidiyor.

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,227
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
selam arkadaşlar boyum 1.70 kilom 85 kilo vermeye dayalı spor salonuna gidiyorum fakat bir yandan da kas koymak istiyorum hangi supplementleri önerirsiniz binbir tane ürün var kafam karıştı şimdiden tşkler

ek olarak beslenmemi makro protein alıp kalori açığı vererek yapmayı düşünüyorum pilav makarna vs yemeyerek karbonhidratı az almayı düşünüyorum bu problem teşkil eder mi
karbonhidratı çok düşürme, supplementi de boşver bi işine yaramayacak onun yerine et al.
alman gereken kalorinin 300-350 altında al proteini yüksek ye günlük 60gr falan yağ al(zeytin yağı fıstık ezmesi vb.) gerisini karbonhidratla doldur . Karbı düşük alırsan performansın çok düşer yapma öyle bir şey, steroidli değilsin sonucta.
İdmanını da sağlam at.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,409
Üyeler
158,091
Son üye
y4wuzzz
Top Bottom