Neler Yeni

Kimi Youtuberlerin Artık Yayınlarının Kesitleri İle Kanalı Doldurması

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Yani mesela biliyoruz yayıncılar youtube kanalı açıyor ama kesitleri atıyorlar sadece.
Ama bazı kanallar ise içerik üretme oranları baya düştü mesela şimdi farkettim.
Adal eskiden çok güzel içerikleri vardı ama artık 10 videosundan 7-8 tanesi canlı yayınlardan kesit'e döndü.
Bunu nedne yapıyorlar ki?

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,591
İsim
göksel yurtcan
uğraşmadan izlenmek için

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Az iş çok para neden boş yere uğraşsın adam
Cidden mesela eski Adal'ı özledim eskiden ne ararsna vardı ve güzeldi ama artık yayınını kesiyor biçiyor 2 efekt ekliyor yeni bir içerikmiş gibi yüklüyor bu beni üzmüyor banane izlemem olur biter ama keşke bozmasaydı.
He diğerleri daha beter Enes Batur gibi kanallar artık fabrikasyon videolar üretiyorlar ve photoshoplarını bile aynı tutuyorlar neredeyse aynısı MR.beast kanalında da var. Adam ilk 20-30 videosunun kapaklarındaki tek fark arkaplanı yoksa yüz ifadesi resmi hep aynı arkada ise video içeriğinden bir resim koyuyor ve yeni diyor.

Alper Arıkan

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Cidden mesela eski Adal'ı özledim eskiden ne ararsna vardı ve güzeldi ama artık yayınını kesiyor biçiyor 2 efekt ekliyor yeni bir içerikmiş gibi yüklüyor bu beni üzmüyor banane izlemem olur biter ama keşke bozmasaydı.
He diğerleri daha beter Enes Batur gibi kanallar artık fabrikasyon videolar üretiyorlar ve photoshoplarını bile aynı tutuyorlar neredeyse aynısı MR.beast kanalında da var. Adam ilk 20-30 videosunun kapaklarındaki tek fark arkaplanı yoksa yüz ifadesi resmi hep aynı arkada ise video içeriğinden bir resim koyuyor ve yeni diyor.
O yüzden Orkun Işıtmak gibi kaliteli, kendine özgü içerikleri olan insanları izlemek en iyisi bence, Orkun sadece bir örnek bu arada yanlış anlaşılmasın

Doğuhan

80+ Silver
O yüzden Orkun Işıtmak gibi kaliteli, kendine özgü içerikleri olan insanları izlemek en iyisi bence, Orkun sadece bir örnek bu arada yanlış anlaşılmasın
Orkun ışıtmak bencede özgün videolar atıyor daha önce kimsede 10 TL tost vs 800 TL tost tarzı bir içerik görmedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Enes Batur gibi kanallar artık fabrikasyon videolar üretiyorlar ve photoshoplarını bile aynı tutuyorlar neredeyse aynısı MR.beast kanalında da var. Adam ilk 20-30 videosunun kapaklarındaki tek fark arkaplanı yoksa yüz ifadesi resmi hep aynı arkada ise video içeriğinden bir resim koyuyor ve yeni diyor.
Enes baturu en başından beri hiç sevmem

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Gerçekten halen bozmadı ve özgün içerikler üretiyor normalde 100K olunca bozuluyor insanlar daha.
Bir de Mendebur Lemur dğeişti ama adam halen özgün. İçerikleri olarak eskilero lsa iyidi ama halen kaliteli.

Alper Arıkan

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Gerçekten halen bozmadı ve özgün içerikler üretiyor normalde 100K olunca bozuluyor insanlar daha.
Bir de Mendebur Lemur dğeişti ama adam halen özgün. İçerikleri olarak eskilero lsa iyidi ama halen kaliteli.
Lemur hala çok iyi ya, videoları çok keyifli bence
Elraenn ile birlikte izleyince daha da güzel oluyor 😋

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Lemur hala çok iyi ya, videoları çok keyifli bence
Elraenn ile birlikte izleyince daha da güzel oluyor 😋
Elraen yayınlarına bakmam ama karınca çiftliği kanalı bence sıradışı bir kanal.
Kesit kanalı olmayıp böceklerini göstermesi tanıtması çok iyi.

Alper Arıkan

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Elraen yayınlarına bakmam ama karınca çiftliği kanalı bence sıradışı bir kanal.
Kesit kanalı olmayıp böceklerini göstermesi tanıtması çok iyi.
Ben o kanalına çok bakmıyorum, yayınlarını izleyebilirsem izliyorum genelde
O zaman iyi haber sizin için :) ; Karınca Çiftliğim'e yakında yeni videolar gelecekmiş sanırım, yayında bir şeyler söylemişti onunla alakalı

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Bende kanalına çok bakmıyorum, yayınlarını izleyebilirsem izliyorum genelde
O zaman iyi haber :) ; Karınca Çiftliğim'e yakında yeni videolar gelecekmiş sanırım, yayında bir şeyler söylemişti onunla alakalı
Ben de çok bakmam ama çok arada bir bakarım.
Pek canlılara ilgim yok ama güzel.

Alper Arıkan

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,562
Üyeler
140,516