Neler Yeni

Kimseye ters yapamıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Enver Arda
Başlıkta yazdığı gibi başta arkadaşlarım ve lise olmak üzere kimseye ters yapamıyorum. Öyle çok ezik ucube tiplerden değilim, biri laf söyledimi bende karşılığını veririm ama bahsettiğim şey el şakaları vücut şakaları. Açık konuşayım hayatımda çok az kavgaya girdim genelde çok ağırkanlı kolay kolay sinirlenmeyen biriyim ve doğrusu kavgaya girmenin nasıl bir şey olduğunu unuttum bu yüzden girmeyede korkuyorum bunu nasıl aşarım? Fitnes gidiyordum az da olsa kalıbım vardı boyum 1.73 ve boyum özgüvenmi her anlamda kısıyor fakat olay boy kalıp vs. de değil, benimle aynı kalıplarda olan hatta bir tık daha zayıf bi dallama ya da ters yapamıyorum. Ne yapsam bilemedim, en sinir olduğum şeyler yüze yapılan şakalar, tokat atarmış fln gibi yaptı çocuk baya sinir oldum dedim bir daha yapma bir daha yaparsa ağız burun girmeyi düşünüyorum bu arada çocuk sözde boksör 6 aydır falan gidiyor hrld ama pek bişi etkileyeceğini sanmıyorum sokak kavgası başka olur. (lise sonum tavsiyelere açığım adam gibi sorunumu yazdım dşk geçmeyin)

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
60,348
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
bir daha yaparsa kafayı koyup girmeyi düşünüyorum
Çok güzel çözümmüş her şeyi çözdün hayat çok berrak artık aferim bravo. Sen olgunluğundan ödün verme çocukla çocuk olma önüne bak.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bir kere höt dersen bidaha kimse bişey yapmaz
Senin korkutuculuk

1726861258847.png

Top Bottom