Neler Yeni

Kingston uygulaması aldığım SSD'yi tanımıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emircan Duman
Merhaba.

KINGSTON SKC3000D2048G
model SSD'yi
bu link üzerinden aldım

Daha sonrasında Amazon üzerinden aldığım ORICO marka bir SSD kutusuna bu SSD'yi taktım ve bilgisayarıma bağladım, formatladım ve kullanabiliyorum.
DiskMarkInfo uygulamasında SSD nin modeli doğru gözüküyor ancak Kingston SSD Manager uygulamasında GÖZÜKMÜYOR.

- SSD'nin her iki tarafında da NAND çipleri var
- SSD kutusundan Acronis (Kingston'un uygulaması) için bir key de çıktı

Asıl sıkıntım ürünün orijinal olup olmadığından %100 emin olamamak. SSD Manager uygulamasında gözükmediği için içim rahat etmiyor maalesef. Nasıl ürünümün orijinalliğini teyit edebilirim?

wgaijin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
han uzn
Merhaba.

KINGSTON SKC3000D2048G
model SSD'yi
bu link üzerinden aldım

Daha sonrasında Amazon üzerinden aldığım ORICO marka bir SSD kutusuna bu SSD'yi taktım ve bilgisayarıma bağladım, formatladım ve kullanabiliyorum.
DiskMarkInfo uygulamasında SSD nin modeli doğru gözüküyor ancak Kingston SSD Manager uygulamasında GÖZÜKMÜYOR.

Asıl sıkıntım ürünün orijinal olup olmadığından %100 emin olamamak. SSD Manager uygulamasında gözükmediği için içim rahat etmiyor maalesef. Nasıl ürünümün orijinalliğini teyit edebilirim?
bazen yazılım orijinal olsa da göstermeyebilir fakat okuma yazma hızlarında istenilen veriliyor ise gönül rahatlığıyla kullanabilirsin satıcı güvenilir gözüküyor.

Qmarika

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Efe Doğmuş
Merhaba.

KINGSTON SKC3000D2048G
model SSD'yi
bu link üzerinden aldım

crystaldiskmark uygulamasını yükle değerlere bak yada buraya ss at yardımcı olurlar illa.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emircan Duman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
crystaldiskmark uygulamasını yükle değerlere bak yada buraya ss at yardımcı olurlar illa.
Kullandığım kutunun veri aktarım hız sınırı SSD modelinin epey altında. Crystal Disk Mark'da 500MB/s veriyi geçmiyor USB-C bağlantısı ile.
Takıp test edebileceğim bir bilgisayar da yok çünkü tek laptopum da SSD'yi desteklemiyor.

Qmarika

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Efe Doğmuş
Kullandığım kutunun veri aktarım hız sınırı SSD modelinin epey altında. Crystal Disk Mark'da 500MB/s veriyi geçmiyor USB-C bağlantısı ile.
Takıp test edebileceğim bir bilgisayar da yok çünkü tek laptopum da SSD'yi desteklemiyor.
hocam o zaman type c ile bağlantı yaptığınız için öyle gözüküyor olabilir takma imkanınız olsaydı emin olurduk.

Top Bottom