Neler Yeni

Kioxia Exceria Pro 1TB mı, Samsung 970 Evo Plus 1TB mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ertuğrul EFE
Başlıkta yazdığım gibi Kioxia Exceria Pro 1TB mı, Samsung 970 Evo Plus 1TB mı? Laptop kullanıyorum, Pcı e 3.0 destekliyor ancak ilerde yeni bilgisayara geçersem diye Samsung ile Kioxia arasında kaldım. Laptopda Kioxia fazla ısınır mı, herhangi bir termal ekipmanı yok. Fiyatları yakın olması da arada kalma sebeplerimden. Şimdilik laptopda D sürücüsü olarak kullanmayı düşünüyorum. İlerde bilgisayar değiştirirsem C sürücüsü olarak da kullanabilirim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleme:

xberke

80+
Exceria Pro daha iyi

VersusVenom

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
189
İsim
Muhammed Karakaya
Discord
versusvenom
Exceria Pro ısınıyor diye biliyorum ama daha iyi. Pasif soğutucu takılmalı üstüne.

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
584
İsim
Mirhan Yalçın
Başlıkta yazdığım gibi Kioxia Exceria Pro 1TB mı, Samsung 970 Evo Plus 1TB mı? Laptop kullanıyorum, Pcı e 3.0 destekliyor ancak ilerde yeni bilgisayara geçersem diye Samsung ile Kioxia arasında kaldım. Laptopda Kioxia fazla ısınır mı, herhangi bir termal ekipmanı yok. Fiyatları yakın olması da arada kalma sebeplerimden. Şimdilik laptopda D sürücüsü olarak kullanmayı düşünüyorum. İlerde bilgisayar değiştirirsem C sürücüsü olarak da kullanabilirim. Yardımcı olursanız sevinirim.
pc değiştireceksen 970 plus yada excercia g2 daha iyi tercih

Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Kemal Yerebakan
İlgilendiği Kategoriler
Modem-Router
Exceria Pro

Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Ahmed
Exceria pro kullanıyorum ama soğutucu ile kullanıyorum soğutucusuz nasıl olur bilmiyorum şimdiye kadar mennunum

xberke

80+
Termalpad koysam üstüne yeterli olur mu ki? Laptop Lenovo Thinkbook 15 G3 Acl, kasası ince görünüyor açıkçası.
Bir şey olmaz hocam zaten gen 3 de kullanacaksın tam hali bile değil, 970 evo plus ile rakip bile değiller açıkcası 980 pro ile kıyaslanabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ertuğrul EFE
Bir şey olmaz hocam zaten gen 3 de kullanacaksın tam hali bile değil, 970 evo plus ile rakip bile değiller açıkcası 980 pro ile kıyaslanabilir.
Ben de tam olarak böyle düşünmüştüm açıkçası ama emin olamamıştım, teşekkür ederim.

Top Bottom