Neler Yeni

Kısa süre içerisinde kar ettirebilecek yöntemler nelerdir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
494
İsim
Hasan Sarı
Yatırım tavsiyesi değil ama borsadan anlıyorsan şak diye paranı 5'e katlarsın. Örneğin maske satışlarının patladığı dönem parayı maske firmalarına basanlar çok fena katladı.

Nvidia_GF_FX_500

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Geçen csgoda 70tl 3paket broş kapsülü aldım açtım 2 tane valarian 650tl 1adet cache broşu cıktı 120tl bunun gibimi direk para olarakmı D:
Gerçek paraya dönüşüyor mu? CS:GO bilmiyorum, merakımdan soruyorum.

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,893
İsim
Mehmet
Hocam sorunuzun cevabı bende değil ve kimsede olduğunu da sanmıyorum. Bunu söylemeye geldim affınıza sığınarak. Evet bazen şans yanınızdadır ikiye değil ona da katlarsınız ama bunun bir yöntemi yok yani... Var derseniz öğrenirseniz de özür dilerim valla bana da yazarsınız :)

58_BaBaKoK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,568
İsim
Ahmet Tulumcu
kanka milletin yaptığı gibi yap bir teknolojik bir ürün alıp kazık fiyata sat yine bir sazan gelir
bak işte bu kötü yoldan kar yöntemi

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Telefon üzerinden ufak kripto para al satları yapılabilir.

T.P.G.

80+ Titanium
Geçen csgoda 70tl 3paket broş kapsülü aldım açtım 2 tane valarian 650tl 1adet cache broşu cıktı 120tl bunun gibimi direk para olarakmı D:
Direkt para, nakit geçecek şekilde yani.
Oyundan vs. olabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam sorunuzun cevabı bende değil ve kimsede olduğunu da sanmıyorum. Bunu söylemeye geldim affınıza sığınarak. Evet bazen şans yanınızdadır ikiye değil ona da katlarsınız ama bunun bir yöntemi yok yani... Var derseniz öğrenirseniz de özür dilerim valla bana da yazarsınız :)
Kesin olmasına gerek yok.
Kaybedeceğim çok şey yok ama kazanırsam tam kazanacağım yollardan arıyorum.

Tabi misal bıcak çekersin 750e oyunfor satarsın %60 ile ama oyunfordan ilan açarsın bir baskasına satarsın 700 e 650e bunun gibi.
Duur ben böyle düşünmemiştim :D.
Broş işi kafamda o zaman tamamdır.

Yatırım tavsiyesi değil ama borsadan anlıyorsan şak diye paranı 5'e katlarsın. Örneğin maske satışlarının patladığı dönem parayı maske firmalarına basanlar çok fena katladı.
Teknik analiz öğrenmek mecbur sanırım.
Bakalım, en kötü öyle yaparız.

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,893
İsim
Mehmet
Yatırım tavsiyesi değildir uyarımla gireyim.
Şu sıralar Reddit üzerinden toplanan bir grup iyi vurgunlar yapıyor. Örgütlenip aynı şeye saldırıyorlar. GameStop şirketinin hissesini uçurdular ve sonra da Degocoin ile bi vurgun yaptılar. Bugün Webtekno'da okuduğum haberde bunu yapanların borsayı manipüle ettiğini ve ilerde borsalardan yasaklanabilecekleri yazıyordu. Herkes katılabiliyordur diye tahmin ediyorum böyle bir şey mümkünse isimler WallStreet Bets idi yanlış olmazsam. 2 gün içinde yeni bir vurgun yapmalarını bekleyebiliriz bence. Ne denersen şansın yaver gider umarım dostum.

T.P.G.

80+ Titanium
Yatırım tavsiyesi değildir uyarımla gireyim.
Şu sıralar Reddit üzerinden toplanan bir grup iyi vurgunlar yapıyor. Örgütlenip aynı şeye saldırıyorlar. GameStop şirketinin hissesini uçurdular ve sonra da Degocoin ile bi vurgun yaptılar. Bugün Webtekno'da okuduğum haberde bunu yapanların borsayı manipüle ettiğini ve ilerde borsalardan yasaklanabilecekleri yazıyordu. Herkes katılabiliyordur diye tahmin ediyorum böyle bir şey mümkünse isimler WallStreet Bets idi yanlış olmazsam. 2 gün içinde yeni bir vurgun yapmalarını bekleyebiliriz bence. Ne denersen şansın yaver gider umarım dostum.
Evet evet, Doge almayı düşünmüştüm ama iş işten geçmişti.
Zamanında alsam 8'e katlardım.

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Direkt para, nakit geçecek şekilde yani.
Oyundan vs. olabilir.

Kesin olmasına gerek yok.
Kaybedeceğim çok şey yok ama kazanırsam tam kazanacağım yollardan arıyorum.

Duur ben böyle düşünmemiştim :D.
Broş işi kafamda o zaman tamamdır.

Teknik analiz öğrenmek mecbur sanırım.
Bakalım, en kötü öyle yaparız.
Csde Mag7 | Adelet silahı var mor 14₺
bunlarda 10adet alıyorsun yapıyor sana 150tl para
sonra bunları tks kontratı ile birşleştiriyorsun
90 110 150 250 450 600 1000 1250₺ degerinde bir silah geliyor ama şansına.
1612033673655.png

1612033688106.png

1612033705357.png

1612033839298.png

Top Bottom