Neler Yeni

Kışın hazır sistemler ucuzlar mı

MeReKGs67

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Kerem Özbey
Arkadaşlar hazır sistem almak için para biriktirdim sayılır 30 bin civarı peki hazır sistemlerin fiyatı şu an nasıl sizce? Kışın sistemler daha mı ucuz oluyor veya daha mı çok indirime giriyor? Benim acelem yok çünkü

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,397
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Asgari ücrete zam gelir yılbaşından sonra. Hersey fırlar. Yılbaşına bırakma derim

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Ali
Dolar çıkışta ve bugün faiz kararı açıklanacak. Muhtemel sabit tutacak. Ama kışa doğru elbet düşürmesi gerek. Faizler düştüğü zaman bu kezde altın, dolar vs çıkacaktır. Alacakları bekletmeyin derim. Ytd.

Son düzenleme:

VersusVenom

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
273
İsim
Muhammed Karakaya
Discord
versusvenom
Burası Türkiye ne olacağını kimse bilemez.

Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Ali Dogan
Arkadaşlar hazır sistem almak için para biriktirdim sayılır 30 bin civarı peki hazır sistemlerin fiyatı şu an nasıl sizce? Kışın sistemler daha mı ucuz oluyor veya daha mı çok indirime giriyor? Benim acelem yok çünkü
Hocam kasımda indirimi bekleyin. Gerçi Türkiyede indirim komik,
Ekim sonunda fiyatları yükseltip kasım ortasında normale yakın çekip satarlar genelde.
Avrupada tam tersi, yeri gelir fiyat yarıya düşer, bazen çok daha ucuz olur. 600 poundluk ceket kasımda 25 pound olur amazon.com da mesela.

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
muhip ceylan
bence şu an alabiliyoken al yarın ne olacağını hiç birimiz bilemeyiz
bide kışa doğru zam gelir anca yaza doğru inmeye başlar fiyatlar

MeReKGs67

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Kerem Özbey
Hocam kasımda indirimi bekleyin. Gerçi Türkiyede indirim komik,
Ekim sonunda fiyatları yükseltip kasım ortasında normale yakın çekip satarlar genelde.
Avrupada tam tersi, yeri gelir fiyat yarıya düşer, bazen çok daha ucuz olur. 600 poundluk ceket kasımda 25 pound olur amazon.com da mesela.
İşte fiyat gene bugünkü fiyatına düşmüş olmayacak mı 😅

Spect

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Arda
Belli olmaz hocam. Beklenmedik şeyler olabiliyor. Pekte fark edeceğini sanmam.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,113
Üyeler
156,435
Son üye
erenkowicz
Top Bottom