Neler Yeni

Kişisel bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı ve yeniden başlatılması gerekiyor

Khisanth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Onur Can Karlı
Yaklaşık 7-8saat falan geçince ortalama bu hatayı alıyorum ve ekran bu şekilde veriyor bu hatayı sorun nedir arkadaşlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

2 kere aldım dün ve bugün

Yokmu bilen anlayan :/

Ekler

• IMG_20230118_212852.jpg
    IMG_20230118_212852.jpg
    10.8 KB · Hit: 87
Son düzenleme:

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,075
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
Windows ve teknik sorunlar
Yaklaşık 7-8saat falan geçince ortalama bu hatayı alıyorum ve ekran bu şekilde veriyor bu hatayı sorun nedir arkadaşlar

2 kere aldım dün ve bugün

Yokmu bilen anlayan :/
Ekrana ne oldu buradan çok garip gözüküyor.

Khisanth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Onur Can Karlı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ekrana ne oldu buradan çok garip gözüküyor.

Kişisel bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı ve yeniden başlatılması gerekiyor bu hatayı bu şekilde biraz görüntüde sıkıntı şekilde verdi bende anlamadım​

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,075
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler

Kişisel bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı ve yeniden başlatılması gerekiyor bu hatayı bu şekilde biraz görüntüde sıkıntı şekilde verdi bende anlamadım​

Mavi ekran hataları için minidump dosyası lazım bunu nasıl atacağınızı internette bulabilirsiniz şu an biraz meşgulüm. Atarsanız bakarım ama.

Khisanth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Onur Can Karlı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mavi ekran hataları için minidump dosyası lazım bunu nasıl atacağınızı internette bulabilirsiniz şu an biraz meşgulüm. Atarsanız bakarım ama.
atıldı mı bilmiyorum

yok bu dosyaları buldum da buraya nasıl atacağım

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,075
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
atıldı mı bilmiyorum

yok bu dosyaları buldum da buraya nasıl atacağım
Önce masaüstüne kopyalayın sonra da Drive'a yükleyip link paylaşın.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,561
İsim
Emre Zengin

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,561
İsim
Emre Zengin
Gtx 1660 ventus var
1) Öncelikle ekran kartı sürücünüzü (https://www.nvidia.com.tr/download/driverResults.aspx/198480/tr) ve DDU'yu (https://www.guru3d.com/files-details/display-driver-uninstaller-download.html) indirin.
2) İnternet bağlantını kesin. Bilgisayarı güvenli modda başlatın. (Başlatmak için shift tuşuna basılı tutup bilgisayarı yeniden başlatın. Gelen ekranda Sorun Giderme/ Gelişmiş Seçenekler/ Başlangıç Ayarları yeniden başlata basın. Gelen ekranda F4 ya da 4 tuşuna basın. Bilgisayar güvenli modda başlayacak.) Şimdi DDU'u açın ilk gelen ekranı kapatın ve ekran kartı sürücünüzü seçin. Seçtikten sonra sol üstte Temizledikten sonra yeniden başlat (Tavsiye Edilen) seçeneğini göreceksin ona bas ve sürücüyü kaldırın. Sürücüyü kaldırdıktan sonra bilgisayar kendini yeniden başlatacak.
3) Masaüstü geldiğinde indirmiş olduğunuz ekran kartı sürücünüzü kurabilirsiniz. Kurduktan sonra internetinizi bağlayın ve sisteminizi yeniden başlatın.

Khisanth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Onur Can Karlı
1) Öncelikle ekran kartı sürücünüzü (https://www.nvidia.com.tr/download/driverResults.aspx/198480/tr) ve DDU'yu (https://www.guru3d.com/files-details/display-driver-uninstaller-download.html) indirin.
2) İnternet bağlantını kesin. Bilgisayarı güvenli modda başlatın. (Başlatmak için shift tuşuna basılı tutup bilgisayarı yeniden başlatın. Gelen ekranda Sorun Giderme/ Gelişmiş Seçenekler/ Başlangıç Ayarları yeniden başlata basın. Gelen ekranda F4 ya da 4 tuşuna basın. Bilgisayar güvenli modda başlayacak.) Şimdi DDU'u açın ilk gelen ekranı kapatın ve ekran kartı sürücünüzü seçin. Seçtikten sonra sol üstte Temizledikten sonra yeniden başlat (Tavsiye Edilen) seçeneğini göreceksin ona bas ve sürücüyü kaldırın. Sürücüyü kaldırdıktan sonra bilgisayar kendini yeniden başlatacak.
3) Masaüstü geldiğinde indirmiş olduğunuz ekran kartı sürücünüzü kurabilirsiniz. Kurduktan sonra internetinizi bağlayın ve sisteminizi yeniden başlatın.
nvidianın sitesinden gtx 1660 ı indiricem değil mi

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,561
İsim
Emre Zengin
Top Bottom