Neler Yeni

Kitap (Altın) Günü Etkinliği Duyurusu

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
DİKKAT!
  • Bu etkinlik bir DA Forum etkinliği değildir.
  • Bu etkinlik katılmak isteyenlerle kendi aramızda yaptığımız bir etkinliktir.
  • Bu etkinlik bir çekiliş/hediye etkinliği değildir.
  • Bu etkinlikte bağış toplama yoktur. Yani hukuken bir sakınca içermemektedir.

ETKİNLİK AÇIKLAMALARI
  • Etkinliğin amacı katılımcıların istediği kitapları maddi zorluk çekmeden uzun vadede de olsa alabilmesini ve arkadaşlıklar sağlamaktadır.
  • Etkinliğin mantığı kadınların altın günü mantığındadır. Sadece para veya altın yerine kitap ücreti ödenir veya fiziki olarak kitap kargolanır.
  • Kargolamada indirimli kargo ücretlerinden yararlanmak için dolapta 1 liralık ilanlar açılabilir.
  • Maksimum 4 katılımcı olabilir. Ben zaten olduğuma göre 3 kişi arıyorum.
  • Her hafta 4 kişilik gruptan 3'ü o hafta seçilen 1 kişiye en az 10'ar lira vermelidir. Böylece kişinin elinde 30 TL olmuş olacaktır. 30 TL'ye istediği kitap veya kitapları satın alabilir.
  • Her hafta para alan kişi değişecektir doğal olarak.
  • 1 ayda toplam herkesin cebinden 30 TL çıkmış olacak.
  • 10 TL minimum değerdir. Fakat isteyen daha fazla verebilir. Bunun yanında Ahmet ve Mehmet Ali'ye 10 lira Veli ise 20 lira verdi. Böylece Ali'nin elinde 40 lira olmuş oldu. Veli'den isteğe bağlı olarak 20 TL alan Ali'nin 20 TL verme zorunluluğu yoktur. 10 TL verme zorunluluğu vardır.
  • Toplanan parayı kitap haricinde bir şeye harcarsa gruptan çıkarılır.
  • Ödemeler papara veya tosla üzerinden yapılması gerekmektedir. IBAN sıkıntı çıkarabilir.
  • Her grup 4 kişi olmalıdır. İsteyenler kendi aralarında 4 kişilik grup oluşturabilir. Ben şimdi 3 kişi arıyorum.

@TamerKs Senle ben bir grup oluşturak mı? 2 kişi buluruz zaar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Letrion benim gruba katılmak ister misin?

Son düzenleme:

TamerKs

80+ Silver
Güzel düşünülmüş. Kitap okuma alışkanlığı kazandırmaya yarayabilir.

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Mantıklı bencede fakat kişi kitabı aldığına dair ekran görüntüsü ve kargo gelince incelemesini bir yere gönderme zorunluluğu olsun ki para kırmak için katılmadığı belli olsun. Katılıyorum.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mantıklı bencede fakat kişi kitabı aldığına dair ekran görüntüsü ve kargo gelince incelemesini bir yere gönderme zorunluluğu olsun ki para kırmak için katılmadığı belli olsun.
Canım o zaten var. Ha şu var. Bu etkinlik genele açık değil. Yani arkadaşlar gelin hep beraber yapalım demiyorum. Herkes kendi güvendiğiyle grup oluştursun. Biraz herkes kendine diyorum ama öbür türlü Mehmet Yılmaz engeli var.
Benim güvendiğim ve kitap okuyan ilk aklıma gelen @TamerKs
@Letrion Seni çevrim içi görünce etiketleyeyim dedim. Katılmak ister misiniz Tamer ve Enes?

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Canım o zaten var. Ha şu var. Bu etkinlik genele açık değil. Yani arkadaşlar gelin hep beraber yapalım demiyorum. Herkes kendi güvendiğiyle grup oluştursun. Biraz herkes kendine diyorum ama öbür türlü Mehmet Yılmaz engeli var.
Benim güvendiğim ve kitap okuyan ilk aklıma gelen @TamerKs
@Letrion Seni çevrim içi görünce etiketleyeyim dedim. Katılmak ister misiniz Tamer ve Enes?
Evet katılıyorum ben.

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
O ay seçilen kişi kitapları istediği yerden alabilir değil mi?

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Evet iki kişi daha yok mu?
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Mırnav muhteşem atmışsın katılır mıydın?

Son düzenleme:
Top Bottom