Neler Yeni

Kız arkadaşım benden hoşlanıp hoşlanmadığını nasıl öğrenebilirim ?

GTX 1060

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
327
İsim
Asus Dual GTX 1060
İlgilendiği Kategoriler
Masaüstü bilgisayar tavsiyeleri
Arkadaşlar sınıfımda bir kız var uzun süredir tanışıyoruz, kız hep yanıma geliyor aşk, sevgili konularını falan açıyor bazen de eve giderken neden bizimle gelmiyorsun falan diyor (kız arkadaşı ile beraber eve gidiyor) bazende birlikte yürüyerek gidelim falan diyor.

En son bana sevgilin varmı falan demişti yok sevgilim yok ama sevdiğim biri var dedim, haberi varmı dedi yok daha ona söylemedim söyleyemiyorum falan dedim. Ben bir erkekte asla tipe bakmam dış değil iç güzellik önemlidir, söylemelisin falan dedi.

Çarşamba günü de okulda yine sevgili konusunu açtı senin sevdiğin/hoşlandığın varmı diye sordum evet var dedi kim dedim tam cevaplayacağı esnada kız arkadaşı geldi sonra konuşuruz diyip gitti. Sonrasında kar tatilinden dolayı hiç görüşemedik.

Ben bu kızın benden hoşlanıp hoşlanmadığını nasıl öğrenebilirim ?

(Kızla sosyal medyadan takipleşiyoruz, ama sosyal medyadan konuşmuyoruz sadece reel de konuşuyoruz.)

Uzun olduğu için özür dilerim.

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Uzun bir şey yazmamışsın dostum.
Konuları konuşa konuşa öğreneceksin. Direkt gidip kıza sen beni mi seviyosun diyemezsin ki :D
Arayı boş bırakma arada yaz eğer seni seviyorsa o konuşma uzar gider.

Onur07

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
271
İsim
Onur
direk sorabilirsin.bi kiz seni red etse ne yazar öyle düşün.biz bilemeyiz kiz arkadaşinin uyunu suyunu.fazla vakit kayip etme seviyorsan.direk söyle kabul ederse zaten seviyodur.

Berke Fitness

80+ Bronze
Arkadaşlar sınıfımda bir kız var uzun süredir tanışıyoruz, kız hep yanıma geliyor aşk, sevgili konularını falan açıyor bazen de eve giderken neden bizimle gelmiyorsun falan diyor (kız arkadaşı ile beraber eve gidiyor) bazende birlikte yürüyerek gidelim falan diyor.

En son bana sevgilin varmı falan demişti yok sevgilim yok ama sevdiğim biri var dedim, haberi varmı dedi yok daha ona söylemedim söyleyemiyorum falan dedim. Ben bir erkekte asla tipe bakmam dış değil iç güzellik önemlidir, söylemelisin falan dedi.

Çarşamba günü de okulda yine sevgili konusunu açtı senin sevdiğin/hoşlandığın varmı diye sordum evet var dedi kim dedim tam cevaplayacağı esnada kız arkadaşı geldi sonra konuşuruz diyip gitti. Sonrasında kar tatilinden dolayı hiç görüşemedik.

(Kızla sosyal medyadan takipleşiyoruz, ama sosyal medyadan konuşmuyoruz sadece reel de konuşuyoruz.)

tam sana gore mukemmel bi taktikim var. boyle arkadas ortaminda fln kizla konusurken kiza bakip gulceksin fln sorna kizi kenara cekceksin diceksin ki "Sen benden hoslaniyosun hadi itiraf et" fln sonra kiz dicek ya ne alakaaaaaaaa sen de hadi saklamana gerek yok fln sonra sohbeti devam ettir kiz senin

Microsoft

80+ Bronze
Kızla önce arkadaş ol. Belki daha tatlı arkadaşları vardır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

tam sana gore mukemmel bi taktikim var. boyle arkadas ortaminda fln kizla konusurken kiza bakip gulceksin fln sorna kizi kenara cekceksin diceksin ki "Sen benden hoslaniyosun hadi itiraf et" fln sonra kiz dicek ya ne alakaaaaaaaa sen de hadi saklamana gerek yok fln sonra sohbeti devam ettir kiz senin
Eee...

GTX 1060

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
327
İsim
Asus Dual GTX 1060
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
direk sorabilirsin.bi kiz seni red etse ne yazar öyle düşün.biz bilemeyiz kiz arkadaşinin uyunu suyunu.fazla vakit kayip etme seviyorsan.direk söyle kabul ederse zaten seviyodur.
Ama ben başka kızı seviyorum, o nasıl olacak ?

Microsoft

80+ Bronze

GTX 1060

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
327
İsim
Asus Dual GTX 1060
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kızla önce arkadaş ol. Belki daha tatlı arkadaşları vardır.
6 aylık arkadaşız, ben zaten başka bir kızı seviyorum

Arkadaşlar ben bir kızı seviyorum o kız bu kız değil farklı bir kızı seviyorum.

Microsoft

80+ Bronze
6 aylık arkadaşız, ben zaten başka bir kızı seviyorum

Arkadaşlar ben bir kızı seviyorum o kız bu kız değil farklı bir kızı seviyorum.
Yane hocam aşk kölesi değilseniz kızla arkadaş olarak sürdürün sevdiğiniz kızla arayı yapın.

GTX 1060

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
327
İsim
Asus Dual GTX 1060
İlgilendiği Kategoriler
Yane hocam aşk kölesi değilseniz kızla arkadaş olarak sürdürün sevdiğiniz kızla arayı yapın.
Hocam benim amacım kızın benden hoşlanıp hoşlanmadığını öğrenmek eğer kız benden hoşlanıyorsa sonrasında kız için kötü olur, ben farklı birini seviyorum sonuçta.

Belki kız hoşlanıyorum dediğim kişiyi kendisi sanıyordur eğer böyle bir durum varsa şimdiden umut vermemek adına öğrenmek istiyorum.

Gordiac

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
885
İsim
Ramazan KOLDAŞ
Hocam benim amacım kızın benden hoşlanıp hoşlanmadığını öğrenmek eğer kız benden hoşlanıyorsa sonrasında kız için kötü olur, ben farklı birini seviyorum sonuçta.

Belki kız hoşlanıyorum dediğim kişiyi kendisi sanıyordur eğer böyle bir durum varsa şimdiden umut vermemek adına öğrenmek istiyorum.

bugün de kız için yakıcam birader

DefKot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,820
İsim
DefKot

Ölü taklidi yap eğer çook üzülürse seviyordur

Şaksı bir yana bence kız senden hoşlanıyor derste falan dikkat et eğer sınıf gülerken sana bakıyor ya da tahtaya kalktığında ya da hoca kaldırdığında sana bakarak konuşuyorsa büyük ihtimalle hoşlanıyor

Top Bottom