Neler Yeni

Kızın "günaydın" bile dememesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
olumc re
Arkadaşlar yaklaşık 5 aydır bir fabrika üçerli kişilik bir ekiple çalışıyorum. Ekip de benim yaşıt bir kız ve birde bende büyük bir kadın var. Yaşıtım olan kız bugüne kadar "günaydın" bile falan demedi. Bugün fabrikaya yeni bir çocuk geldi. Uzun boylu, bana "günaydın", "merhaba" demeyen kız yeni gelen çocukla hemen samimi oldu, konuşuyor.

Abla ile normal sohbet ediyoruz. Bir sorunum yok onunla. Benden hoşlansın falan değil sorun, o kadar çalıştık yani. Selam verse iyi olurdu en azından.

Sorun bende mi? :D.

Son düzenleme:

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Uzunlu boylu seviyordur herkes farklı kişiliklerden hoşlanır, kimse senden hoşlanmak zorunda değil mesela.

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
olumc re
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

rznkolds

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Ramazan Koldaş
Benden hoşlansın demedim de normal arkadaş olarak da konuşabilirdi, o kadar çalıştık :D.
Konuşmak zorunda da değil ona bakarsan bro sadece ekmek parası için oralara giden modern köleleriz şahsen ben kendi iş arkadaşlarımı umursamam bile istediği naneyi yesin banane der geçerim tınlama uzak dur geç gitsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
İsmail
Normal bence seni beğenmeyen bir kız başkasını beğenmiş olabilir illa seni beğenecek diye bir kaide yok
Günaydın demesi için illa hoşlanması beğenmesi mi gerekiyor? İnsanlık adına günaydın denebilir. Birini tanımadan sırf dış görünüşle insanları yargılayıp ona göre hareket ederse bir insan geçmiş olsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
olumc re
Konuşmak zorunda da değil ona bakarsan bro sadece ekmek parası için oralara giden modern köleleriz şahsen ben kendi iş arkadaşlarımı umursamam bile istediği naneyi yesin banane der geçerim tınlama uzak dur geç gitsin
Orası öyle. En çok çalışan biziz ama yine en az parayı da alan biziz.

rznkolds

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Ramazan Koldaş
Günaydın demesi için illa hoşlanması beğenmesi mi gerekiyor? İnsanlık adına günaydın denebilir. Birini tanımadan sırf dış görünüşle insanları yargılayıp ona göre hareket ederse bir insan geçmiş olsun.
insanlıktan anlamıyorsa günaydın demesinin ne anlamı var ? hangi çağdasınız siz millet artık yan taraftaki komşusunun kim olduğunu bile bilmeden hayatını yaşayıp geçiyor neden bu kadar umursuyorsunuz ki

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
olumc re
insanlıktan anlamıyorsa günaydın demesinin ne anlamı var ? hangi çağdasınız siz millet artık yan taraftaki komşusunun kim olduğunu bile bilmeden hayatını yaşayıp geçiyor neden bu kadar umursuyorsunuz ki
Haklısında yani hani 5 ay kadar beraber çalıştık yani, dipdibe :D. Bir günaydın bile demiyor ama yeni gelen biriyle anında samimi olunca da ...

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
olumc re
Çünkü kölesin köleyiz ve köleleriz insanların sana nasıl davrandığını önemseme artık köle olmaktan kurtulmanın bir yolunu bul , bulmalıyım , bulmalısınız , bulmak zorundasınız .
Yapacak bir şey yok. Bazen her şey için geçtir ve uğraşmak istemezsin. İşin zor olsa bile alışkın olduğun için daha kolay gelir gözüne, senin güvenli alanın olur.

rznkolds

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Ramazan Koldaş
Haklısında yani hani 5 ay kadar beraber çalıştık yani, dipdibe :D. Bir günaydın bile demiyor ama yeni gelen biriyle anında samimi olunca da ...
Olabilir bence belki fikirleri vardır eleman hakkında buda bir ihtimal ve bu durum seni ilgilendirmiyor dediğim gibi para kazanmaya bak derim kendini o mekandan daha üst seviyelerde tut sonsuza kadar orada çalışmayacaksın hepsi geçici ve bitici insanlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
olumc re
Olabilir bence belki fikirleri vardır eleman hakkında buda bir ihtimal ve bu durum seni ilgilendirmiyor dediğim gibi para kazanmaya bak derim kendini o mekandan daha üst seviyelerde tut sonsuza kadar orada çalışmayacaksın hepsi geçici ve bitici insanlar
Hepimiz biriz, vasıfsız elemanız kanki. Ondan çalışıyoruz. Mesleğimiz yada başka bir özelliğimiz yok ki. Yerim oralar yani.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
954,493
Üyeler
150,495
Son üye
muraufzlti
Top Bottom