Neler Yeni

Kızlar için 25 bin tl laptop önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Can Yıldız
Bütçe
25000
arkadaşlar kız arkadaşım alıcak 25 bin tl bütçe var 30 bine çıkarabiliriz görünüşü çok önemli yani bir oyuncu laptopu önermeyin lütfenn

xTURANN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Can Yıldız
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Laptopun cinsiyeti nasıl oluyor
knk kız kullanıcak yani öyle yanar dönerli bir laptop değilde dış görünüşü daha çok kıza hitap eden bir şey arıyoruz
Mesaj otomatik birleştirildi:

HP Victus 16. Siyahını severse alsın da mavisi ve beyazı da var. Beyazını bulmak zor ama.

Şaka mı kanka bu öneri ? 20k'ya ekran kartsız ofis çalışanlarının kullandığı şeyi mi öneriyorsun ?
knk ona baktık da yok maalesef

Talha_

80+
HP Victus 16. Siyahını severse alsın da mavisi ve beyazı da var. Beyazını bulmak zor ama.

Şaka mı kanka bu öneri ? 20k'ya ekran kartsız ofis çalışanlarının kullandığı şeyi mi öneriyorsun ?
Oyuncu laptopu istemediğini belirtmiş. Gidip victus öneriyorsun lmao. Ayrıca igpusu var ama sen her gördüğün yere oyuncu laptopu önerdiğin için igpuların ne işe yaradğını bilmiyor olabilirsin. Direkt engelledim seni. Bu kadar bilgisiz olup yine de görüşlerini göstermek için millete yorum yapan fareleri kaale almıyorum.

• Beğen
Reaksiyonlar: NZXT
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Can Yıldız

baktım da ona çok kötü knk ben birde bütçe olarak 25 bin dedim en iyisi bu olamaz galiba

xTURANN

80+ Silver
Oyuncu laptopu istemediğini belirtmiş. Gidip victus öneriyorsun lmao. Ayrıca igpusu var ama sen ger gördüğün yere oyuncu laptopu önerdiğin için igpuların ne işe yaradğını bilmiyor olabilirsin.
VICTUS Oyuncu Laptopu mu ? Tasarımına bak sonra "oyuncu" laptopu de. Victus kadar ince, sade "oyuncu laptopu" bulamazsın. 25 - 30K'ya apple alsın o zaman, kız arkadaşı için sade, hoş gözüken bir şey istiyor sonuçta.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Can Yıldız
VICTUS Oyuncu Laptopu mu ? Tasarımına bak sonra "oyuncu" laptopu de. Victus kadar ince, sade "oyuncu laptopu" bulamazsın. 25 - 30K'ya apple alsın o zaman, kız arkadaşı için sade, hoş gözüken bir şey istiyor sonuçta.
knk ben de düşündüm ama 30 bine onu alacağıma daha yüksek özellikli görünüşü güzel bir şey bulurum diye yazdım buraya

Talha_

80+
baktım da ona çok kötü knk ben birde bütçe olarak 25 bin dedim en iyisi bu olamaz galiba
Diğerini engellediğim için hangisine dediğini bilmiyorum ama benim önerdiğime dediysen ya ne istediğini bilemeyecek kadar cahilsin ya da istediğinin ne olduğunu bilemeyecek kadar cahilsin. Hem öneri istiyorsun hem de fiyatı düşük gelince ürüne kafan basmıyor.
Gidin boş boş 3050li laptop falan alın da bataryası 10 saniye dayanmasın bana ne Allah Allah :D

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,945
İsim
Hacı

xTURANN

80+ Silver
knk ben de düşündüm ama 30 bine onu alacağıma daha yüksek özellikli görünüşü güzel bir şey bulurum diye yazdım buraya
Kral benim önerim victus çünkü hem f/p hem de tasarımı diğer markaların bir çok serisine göre daha sade, ince.
Acer Nitro ( güzel, kullanışlı )
Victus 16 ( Acer ile aynı donanım )

25k'ya amazonda rtx 3060'lı ama işlemci olarak eski nesilde kalmış ve 2x4 gb ramli cihaz da var. Fakat ısınıyormuş sanırım. Pek sıkıntı olmaz diyorsan ( kız arkadaşın büyük oyunlar oynamıyorsa ) onu da bırakayım şöyle. Bunu alırsan yapacağın ilk şey ram'ini 2x8 yapmak. Yetmeyecekse de SSD'sini 1 TB Yapmak.

Tam bir kız leptapı.
Bunu al geç. Hem beyaz hem iyi. İdare eder. Güzel öneri..

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,945
İsim
Hacı
Kral benim önerim victus çünkü hem f/p hem de tasarımı diğer markaların bir çok serisine göre daha sade, ince.
Acer Nitro ( güzel, kullanışlı )
Victus 16 ( Acer ile aynı donanım )

25k'ya amazonda rtx 3060'lı ama işlemci olarak eski nesilde kalmış ve 2x4 gb ramli cihaz da var. Fakat ısınıyormuş sanırım. Pek sıkıntı olmaz diyorsan ( kız arkadaşın büyük oyunlar oynamıyorsa ) onu da bırakayım şöyle. Bunu alırsan yapacağın ilk şey ram'ini 2x8 yapmak. Yetmeyecekse de SSD'sini 1 TB Yapmak.

Bunu al geç. Hem beyaz hem iyi. İdare eder. Güzel öneri..
Victus beyaz çok elit duruyor hem ince hem komple beyaz.

Top Bottom