Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Klasik fiyat hatası iptal edildi- Vestfrost VF BM 3010 3 Programlı Bulaşık Makinesi 1400 TL 🔥🔥🔥

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
970
İsim
emir yapar
Öğrenci evine layık diyebilir miyiz..

cakaresul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Resul ÇAKAR
Arkadaşlar senelerdir anneme almak istiyordum maddiyattan alamadım şimdi görünce içim kıpır kıpır oldu. Annem biraz zor beğenir bu tarz şeylerinde almışken iyisini almak ister, hani performansı nasıldır nedir bilgili arkadaş varmı tavsiye edecek direkt satın almayı düşünüyorum gerçekten

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
970
İsim
emir yapar
Arkadaşlar senelerdir anneme almak istiyordum maddiyattan alamadım şimdi görünce içim kıpır kıpır oldu. Annem biraz zor beğenir bu tarz şeylerinde almışken iyisini almak ister, hani performansı nasıldır nedir bilgili arkadaş varmı tavsiye edecek direkt satın almayı düşünüyorum gerçekten
Sana tavsiyem yorumlarını okuman direkt. 500 küsür değerlendirme var ve puanı 4.6

ExPeror

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Cenk
Niye bu kadar ucuz markasından dolayı mı acaba

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,724
İsim
Kadir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yorumlar iyi hocam 500 yorum ortalama 4,6 fiyat hatası yoksa bedava en adi markaların bile 4000 TL olmuş
Niye bu kadar ucuz markasından dolayı mı acaba
İnan ben de bilmiyorum fiyat hatası olma ihtimali var yine de paylaşmak istedim vestfrost buzdolabı kullanıyoruz çok memnunuz markadan kaynaklı olduğunu sanmıyorum

Maaky

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Mustafa Akçoban
aldım direkt inşallah gelir

cakaresul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Resul ÇAKAR
bitti sanırım yetişemedim, kredi kartını kapattım bi anda gitti yanlış kredi kartını kapattı ah lan garanti

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,265
Üyeler
156,457
Son üye
sessizce
Top Bottom