Neler Yeni

Çözüldü✓ Klasse, Xrades, Porge ve Steelseries hangi markanın mouse padını almalıyım ?

yellows06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mehmet Ali
Bütçe
350
İyi forumlar mouse pad arayışındayım fakat kafam çok karıştı 150-200 tl bandında klasse,porge ve xrades markaları var. Biraz daha fazla verip qck edge mi almalıyım ? Teşekkür ederim. KLASSE XRADES PORGE STEELSERİES

Ömer Murat KARACA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
928
İsim
Ömer Murat KARACA
Xrades 90x40 kullanıyorum 4. Senesinde şuan. Senede 2 kez balkonda fırçayla yıkar kuruturum. Ne renk solması ne başka bir şey hala taş gibi.

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,678
İsim
Deniz Efe

kozmosxd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Arda Yılmaz
hocam biraz geç cevap olmamış mı :D
yok hocam konuşmaya dahil değildim ben zaten şuan mousepad alacağımda forumlara bakıyordum steelseries qck edge alacağım sanırım ama speed mi control mü hiçbiryerde bilgi yok ya genelde fps oyunları oynuyorum o yüzden sanırsam speed almalıyım. ama başlığındada max kontrol sağlar yazıyor amazonda.

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,678
İsim
Deniz Efe
yok hocam konuşmaya dahil değildim ben zaten şuan mousepad alacağımda forumlara bakıyordum steelseries qck edge alacağım sanırım ama speed mi control mü hiçbiryerde bilgi yok ya genelde fps oyunları oynuyorum o yüzden sanırsam speed almalıyım. ama başlığındada max kontrol sağlar yazıyor amazonda.
qck edge bende kullanıyorum şuanda mouse pad de ki bir tane sorundan bahsediyim mousu kaydırırken mousepad le teması elinizde hissediyorsunuz birazcık rahatsız ediyor beni biraz bütçem olduğu zaman klassenin espor mouselarından alıcam hybrid olarak %50 speed %50 control
Mesaj otomatik birleştirildi:

bir de hocam speed veya control almanızın oynadığınız oyunla alakası yok sizin kullandığınız dpi ile alakası var yüksek dpi oynuyorsanız control düşük dpi oynuyorsanız speed

kozmosxd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Arda Yılmaz
qck edge bende kullanıyorum şuanda mouse pad de ki bir tane sorundan bahsediyim mousu kaydırırken mousepad le teması elinizde hissediyorsunuz birazcık rahatsız ediyor beni biraz bütçem olduğu zaman klassenin espor mouselarından alıcam hybrid olarak %50 speed %50 control
Mesaj otomatik birleştirildi:

bir de hocam speed veya control almanızın oynadığınız oyunla alakası yok sizin kullandığınız dpi ile alakası var yüksek dpi oynuyorsanız control düşük dpi oynuyorsanız speed
düşük dpi oynuyorum steelseries speed mi biliyor musunuz?

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,678
İsim
Deniz Efe
Top Bottom