Neler Yeni

Klavye Önerisi Sessiz

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
SıradanTüketici
Bütçe
1500
DÜŞÜK PROFİL kablolu klavye önerisine ihtiyacım var.
Sessiz olması önemli.
Heryerden alabilirim ikinci el dahil.
Kullanım : Gündelik, ara sıra keyfi cs.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
SıradanTüketici
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Low profile zorunlu mu ? Boyut isteğiniz nedir ? RK61 en doğrusu bu bütçede.
Corsair k60 kullandım yüksek geldi bana, msi gk50 lp'de çok rahat ettim. Sesi "bana" fazla geldi yoksa çok memnundum MSI'dan. Ondan dolayı LP klavye almak istiyorum. Yüksek profilin hikayeli oyun oynarkenki hissiyatı çok daha iyi ama ikisi birlikte kullanıma pek uymuyor diye düşünüyorum.

egecabbar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
711
İsim
Ege
Corsair k60 kullandım yüksek geldi bana, msi gk50 lp'de çok rahat ettim. Sesi "bana" fazla geldi yoksa çok memnundum MSI'dan. Ondan dolayı LP klavye almak istiyorum. Yüksek profilin hikayeli oyun oynarkenki hissiyatı çok daha iyi ama ikisi birlikte kullanıma pek uymuyor diye düşünüyorum.
Ak832 pro ve fnatic streak65 dışında lp olarak pek yok gibi seçenek. Onun dışında 1500 e en doğru seçenek RK61 almanca düzen amazonda 1.5k falandı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
SıradanTüketici
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ak832 pro ve fnatic streak65 dışında lp olarak pek yok gibi seçenek. Onun dışında 1500 e en doğru seçenek RK61 almanca düzen amazonda 1.5k falandı.
Maalesef rk61 yüksek profil LP şart benim için. bir şey bulamazsam bütçe arttırıp membrane Mx Keys alacağım. Mekanik daha iyi olur diye konu açtım. Sessiz olsa msi gk50 çok güzeldide, bütçenin üstünde lp öneriniz varmı ona göre bi ikinci ele bakarım.

egecabbar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
711
İsim
Ege
Maalesef rk61 yüksek profil LP şart benim için. bir şey bulamazsam bütçe arttırıp membrane Mx Keys alacağım. Mekanik daha iyi olur diye konu açtım. Sessiz olsa msi gk50 çok güzeldide, bütçenin üstünde lp öneriniz varmı ona göre bi ikinci ele bakarım.
Dediğim gibi ak832pro ve fnatic65 dışında pek yok benim gördüğüm.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,184
Üyeler
141,949
Son üye
ghostrider1
Top Bottom