Neler Yeni

Yardım Klavye Spotify Multimedya Tuşlarım Çalışmıyor

Oxyce

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Murat Enes Öztürk
Herhangi bir uygulama ya da internet sitesi açıkken fn + f5 ,f6 ,f7 (spotify sonraki şarkı önceki şarkı vb) yapamıyorum sadece spotify ekranı açıkken fn tuşları çalışıyor sebebi nedir bilen birisi yardımcı olursa sevinirim. İllahaki neden alt tab yapıp değiştirmiyorsun diyen arkadaşlar olur ben biraz üşengecim fn tuşları elimin altında olduğu için kullanmak istiyorum :)
Bu arada bu konuyuda okudum ve denedim ama herhangi bir faydası olmadı : https://forum.donanimarsivi.com/konu/klavye-multimedya-tuslari-ve-spotify.369006/
Klavye markam bu arada KB-R18 Rampage

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
ATIF SARAÇOĞLU
Herhangi bir uygulama ya da internet sitesi açıkken fn + f5 ,f6 ,f7 (spotify sonraki şarkı önceki şarkı vb) yapamıyorum sadece spotify ekranı açıkken fn tuşları çalışıyor sebebi nedir bilen birisi yardımcı olursa sevinirim. İllahaki neden alt tab yapıp değiştirmiyorsun diyen arkadaşlar olur ben biraz üşengecim fn tuşları elimin altında olduğu için kullanmak istiyorum :)
Bu arada bu konuyuda okudum ve denedim ama herhangi bir faydası olmadı : https://forum.donanimarsivi.com/konu/klavye-multimedya-tuslari-ve-spotify.369006/
reis nedenini bilmiyorum ama bende d ebazen çalışmıyor ama pc yi aç kapa yapınca düzeliyor

Oxyce

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Murat Enes Öztürk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Venom35

80+ Bronze
Bende hep çalışıyor fakat ilginç bir sorunmuş diğer arkadaşınki daha da ilginç bir sorunmuş .

erencavdarr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Eren Çavdar
Ben Spotify aç kapa yapıyorum bazen bildirim çıkmıyor sol üstte bazen hiç çalışmıyor ama senin ayarların normal bir playerda çalışıyorsa Spotify ayarlarını kurcala derim

Oxyce

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Murat Enes Öztürk
Ben Spotify aç kapa yapıyorum bazen bildirim çıkmıyor sol üstte bazen hiç çalışmıyor ama senin ayarların normal bir playerda çalışıyorsa Spotify ayarlarını kurcala derim
yok normal playerda da çalışmıyo yt da hiç çalışmıyo win playerda da hiç çalışmıyo spotifyda sadece ekrandayken çalışıyo :D

erencavdarr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Eren Çavdar
yok normal playerda da çalışmıyo yt da hiç çalışmıyo win playerda da hiç çalışmıyo spotifyda sadece ekrandayken çalışıyo :D
Fonksiyon tuşun çalışmıyor olabilir mi bir temizler misin klavyeyi

stizzy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,309
İsim
stizzy
Evet aynı şey bendede var pek takmıyorum ama bazen üşengeçliğime geliyor kırasım geliyor pcyi.

Oxyce

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Murat Enes Öztürk
Fonksiyon tuşun çalışmıyor olabilir mi bir temizler misin klavyeyi
Hayır onunla alakası yok düzenli temizliyoruım zaten. Spotfiy önde açıkken fn + f7 yapıyorum durduruyor spotifyı küçültüyorum ya da arkaya alıyorum o zaman kullanamıyorum bunu çözmeye çalışıyorum.

Top Bottom