Neler Yeni

Klavyeme Kahve Döküldü

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Caner Öztürk
Arkadaşlar Razer Blackwidow v3 Klavyeme sütlü şekerli kahve döküldü, sadece numpad kısmına, ve tuşlara basarken tuşlar takılıyor ve neredeyse mekanik sesi hiç gelmiyor. Ben bunu nasıl temizleyebilirim? veya garantiye göndersem temizleyim gönderirlermi ürünü 1 ay önce aldım.
Fotoğraf açıklaması yok.

BurakBal

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Burak Bal
Iyice kurutup temizleyip kullanabilirsin.Ben önceden ayran,kola, çay çok şey döktüm hala çalışıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Metin Kandemir
İlgilendiği Kategoriler
Donanım-Elektrik,Elektronik-Tıbbi Cihaz Teknikeri- Kısacası elektronik olan her şey
Klavyeyi fişten çıkar güzelce temizleyebildiğin kadar temizle ters bir biçimde bi havlunun üzerine bırak sabaha kadar bekle hocam en temizi 24 saat

ysfgkts

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Yusuf Can Gökraş
Arkadaşlar Razer Blackwidow v3 Klavyeme sütlü şekerli kahve döküldü, sadece numpad kısmına, ve tuşlara basarken tuşlar takılıyor ve neredeyse mekanik sesi hiç gelmiyor. Ben bunu nasıl temizleyebilirim? veya garantiye göndersem temizleyim gönderirlermi ürünü 1 ay önce aldım.
Fotoğraf açıklaması yok.
Kurutma makinesi ile kurutmayı denedin mi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Caner Öztürk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kurutma makinesi ile kurutmayı denedin mi ?
kurutma makinesiyle denemedim ama o resimdeki şey sanırsam kahve kalıntısı veya şeker orada kalmış çıkaramıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Iyice kurutup temizleyip kullanabilirsin.Ben önceden ayran,kola, çay çok şey döktüm hala çalışıyor.
çalışıyor ama dediğim gibi tuşa basarken neredeyse 2 katı güç falan uyguluyorum switchin iç kısmına girmiş sanırsam onu nasıl temizleyebileceğimi bilmiyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,258
Üyeler
153,522
Son üye
PC alcam yardım
Top Bottom